1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie działający Headset Xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Damiano GTi, Październik 16, 2014.

1. Damiano GTi

Damiano GTi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    86
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam,kupiłem wczoraj Xboxa 360 super Slim(wczoraj się pomyliłem i pisałem Elite..) i gdy podłącze Headset do pada to zero reakcji w grze nie widać że coś mówię.[​IMG]

Coś trzeba ustawić w konsoli czy jak?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie trzeba nic ustawiać w konsoli, przynajmniej ja nie musiałam. Ja testowałam głos w wiadomości do znajomego i normalnie mi nagrało wiadomość. Jak masz kogoś w znajomych to daj na nim wyślij wiadomość głosową i w ten sposób sprawdzisz czy w ogóle mikrofon działa. Jak będzie działał to widocznie w ustawieniach gry musisz zmienić.

4. Damiano GTi

Polubienia:
    86
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Gram w gta v i chcę używać Headset który miałem w zestawie,on jest nowy więc dziwne jakby był nie sprawny.. Szczerze nie wiem już jak to uruchomić próbowałem chyba wszystkiego. Spróbuję ze znajomymi.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Uszkodzony headset kup nowy za 3zl hehe.

6. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
    Nie koniecznie uszkodzony. Na kabelku jest taki przełącznik w górę i w dół. Albo jeszcze kwestia NAT-u

7. Damiano GTi

Polubienia:
    86
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Na kablu nie ma nic prócz pilota a na nim tylko włączenie lub wyłączenie mikrofonu.

Wczytywanie...

Poleć forum