1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie działający transfer kit

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Vageros, Wrzesień 18, 2010.

1. Vageros

Vageros Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam problem tego typu, podłączyłem dysk 20gb starej konsoli xbox 360 do slima przez transfer kit i tego dysku mi nie wykrywa, nie pojawia sie zadne pytanie czy skopiowac cala pamiec na dysk slima. Gdy podlaczam do kompa przez plytke transfer kit hard drive wszystko jest w porzadku. Jaki moze byc tego powod?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
  4. Vageros

Vageros Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie ściągam. Możesz mi krok po kroku wyjaśnić jak to zrobić by to przekopiować?

Wczytywanie...

Poleć forum