1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nie fajny problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ciesiel1992, Październik 12, 2011.

1. ciesiel1992

ciesiel1992 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ostróda
    Witam wszystkich.

Mój problem dotyczy tego iż ściągam gry i wszystko robię sposobem opisanym tutaj -----> darkwarez.pl - Gry, Muzyka, Filmy, Download, Warez, Forum, Linki

Fakt faktem działa ale jak na razie tym sposobem udało mi się odpalić dwie gry rzecz jasna ściągam gry z tąd -----> http://www.xbox360iso.com/god-list-look-t441218.html?t=441218

Tym sposobem chciałem odpalić około 10 gier a udało się tylko z tego 2 gdzie wyskakiwał problem że na danym profilu < oczywiście ściągałem odpowiedni profil do danej gry > po prostu gra nie chciała się uruchomić albo profil był wadliwy ...

Czy ktoś by mógł mi coś poradzić ponieważ boję się jak na razie przerabiać konsolę gdyż jestem nowym użytkownikiem tej pięknej zabawki .

Prosił bym o wyrozumiałość wrazie WU mój nr gg to 7755881

Wczytywanie...

Poleć forum