Nie kończąca sie aktualizacja..

switelolo124

Użytkownik
Użytkownik
Jak w temacie mam problem z aktualizacją dashboard'u. Mianowicie gdy podłącze xboxa do internetu i chcę się zalogować na konto pisze że muszę mieć zaktualizowane oprogramowanie, więc zaczynam aktualizować. Pobiera wszystkie pliki i aktualizacja przebiega dobrze do momentu, pod koniec aktualizacji pasek się zatrzymuje i stoi w miejscu konsola sie nigdy nie zawieszała albo coś w tym stylu.. Pasek stoi a te "kółka" od procesu się kręcą. Myślałem że to wina internetu więc pobrałem aktualizacje na pendrive zapodałem i to samo. Nie wiem co z tym zrobić może pomoże reset ? Proszę o odpowiedź.
 

Makavveli

Użytkownik
Użytkownik
Też tak nie raz miałem. Po prostu zostawiałem konsole na jakiś czas i samo poszło.
 

JaworeXxXPL

Świeżak
Świeżak
Dokładnie . Pierwsza aktualizacja mojego slima trwała ponad półtorej godziny : /
 

switelolo124

Użytkownik
Użytkownik
To na pewno normalne ?? Poprzednie dwie aktualizacje poszły w mniej niż 2 minuty. Ok spróbuje i potem sie odezwe :D
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jak z pena stoi, to nie jest to normalne. Może się okazać że swerwis microsft czeka na ciebie
 

switelolo124

Użytkownik
Użytkownik
hehe czyli masz na myśli mój magiczny młotek do naprawiania konsol i komputerów... :D szkoda jak by sie popsuł :/ bo mam tyle dodatków do niego że .. no szkoda żeby sie marnowało.. mam 2 perkusje do gh dwie gitary, 3 pady 2 obudowy zapasowe mase gier no jest tego troche :D
 

switelolo124

Użytkownik
Użytkownik
uu jest problem wyskoczył błąd po 2 godzinach aktualizowania, sprawdziłem kod błędu prawdopodobnie dlatego że mam starszy lt+ i się nie zaktualizuje :/ temat do zamknięcia
 

Do góry Bottom