1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie kończąca sie aktualizacja..

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez switelolo124, Wrzesień 6, 2011.

1. switelolo124

switelolo124 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łagów
    Jak w temacie mam problem z aktualizacją dashboard'u. Mianowicie gdy podłącze xboxa do internetu i chcę się zalogować na konto pisze że muszę mieć zaktualizowane oprogramowanie, więc zaczynam aktualizować. Pobiera wszystkie pliki i aktualizacja przebiega dobrze do momentu, pod koniec aktualizacji pasek się zatrzymuje i stoi w miejscu konsola sie nigdy nie zawieszała albo coś w tym stylu.. Pasek stoi a te "kółka" od procesu się kręcą. Myślałem że to wina internetu więc pobrałem aktualizacje na pendrive zapodałem i to samo. Nie wiem co z tym zrobić może pomoże reset ? Proszę o odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Makavveli

Makavveli Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Też tak nie raz miałem. Po prostu zostawiałem konsole na jakiś czas i samo poszło.

4. JaworeXxXPL

JaworeXxXPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wielkopolska
    Dokładnie . Pierwsza aktualizacja mojego slima trwała ponad półtorej godziny : /

5. switelolo124

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łagów
    To na pewno normalne ?? Poprzednie dwie aktualizacje poszły w mniej niż 2 minuty. Ok spróbuje i potem sie odezwe :D

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1061
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jak z pena stoi, to nie jest to normalne. Może się okazać że swerwis microsft czeka na ciebie

7. switelolo124

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łagów
    hehe czyli masz na myśli mój magiczny młotek do naprawiania konsol i komputerów... :D szkoda jak by sie popsuł :/ bo mam tyle dodatków do niego że .. no szkoda żeby sie marnowało.. mam 2 perkusje do gh dwie gitary, 3 pady 2 obudowy zapasowe mase gier no jest tego troche :D

8. switelolo124

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łagów
    uu jest problem wyskoczył błąd po 2 godzinach aktualizowania, sprawdziłem kod błędu prawdopodobnie dlatego że mam starszy lt+ i się nie zaktualizuje :/ temat do zamknięcia

Wczytywanie...

Poleć forum