1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nie kreci pyty

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez cyckon, Luty 24, 2009.

1. cyckon

cyckon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam wszystkich :)
    mam konsole xbox360 przerobiona ostatnio grałem w gears of war 2 w sobotę gdy mój brat dzisiaj chciał odpalić gierkę napęd wogole się nie kreci i gdy wkładam pytkę to pisze żeby włożyć dyski. wogole nie widzi i nie kreci płytki;/ :( proszę o pomoc ;]!:mad::confused:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Wkładasz płytę czy "pytę" do konsoli?

Stawiam że napęd siada.

4. cyckon

cyckon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tylko ze kupilem nowa konsole 2 miechy temu

5. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    zmien na inna.... to jak z kobieta..jak nie kreci PYTY to jest malo warta:) ...a tak na powaznie to odlacz konsolke od zasilacza na 5-10 minutek..podepnij znow wszystko dokladnie ponaciskaj przycik od tacki kilk razy..moze cos sie zblokowalo..a jak to nie pomoze to albo sam rozkrecaj albo serwis

Wczytywanie...

Poleć forum