1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie kupię, chcę pożyczyć "Gears of War 3" na X360

Temat na forum 'Kupię' rozpoczęty przez Tedeusz, Luty 3, 2016.

1. Tedeusz

Tedeusz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Panowie i Panie mam dużą prośbę!
    Czy jest ktoś z okolic Barlinka kto by mógł na dzień jeden pożyczyć "Gears of War 3" w wersji na X360 (oryginał). Grę tę posiadam na koncie XBOX, ale na X1 w przypadku ściągnięcia gry z Marketu jest tylko wersja EN:eek: Ale udało mi się ustalić, że jak się zapoda do X1 "Gears of War 3" na płytce z wersji na X360 na X1 to konsola sobie pliki PL z płyty ściągnie, płytkę wyciągamy i mamy wersję PL (o ile mamy grę na swoim koncie).
    Proszę o informację na Priv.
    Pokryje ewentualne koszty wysyłki.
    Z góry dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tedeusz

Tedeusz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Temat do zamknięcia.

Wypalcowane z mojego krzywego LG G Flex'a