Nie łapie Wi-Fi

lukascube

Użytkownik
Użytkownik
Witajcie.

Mój problem polega na tym, że do tej pory normalnie wszystko ładnie xbox łapał sieć wifi w moim domu (tak 4 na 5 kresek) lecz teraz nagle wchodzę na xbox'a i nic, nie łapie wifi a co za tym idzie nie łączy się z LIVE i nie ma jak grać.

Xbox łapie sieć czasami tak na 10 sekund i to tyle - znika.

Nie wiem o co chodzi. Na 100% nie jest to wina routera bo 2 laptopy są w domu i łapią normalnie sieć ;/

Czy to może być jakaś usterka sprzętowa ? Mam gwarancje w razie co.

Tak jak mówiłem router stoi tak jak stał i było dobrze (xbox też w tym samym miejscu stoi)

Resetowałem router z 20 razy.

Pozdrawiam i liczę na jakąś pomoc.
 
Mozliwe ze moduł wifi padl w konsoli.

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.
 

lukascube

Użytkownik
Użytkownik
A to, że łapie raz na jakiś czas tak na 10 sek ?
 
No ze szwankuje :) lub cos zakloca sygnal.

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zgadzam się z kolegą, moduł od wifi szlag trafił, miałem tak na laptopie. Jeśli masz na gwarancji to oddaj do serwisu. Szkoda bawić się samemu
 

Dosiapl

Użytkownik
Użytkownik
Ja miałem tak, ale przez zakłócenia, które nie wiem skąd się wzięły, zmieniłem kanał WIFI i działa.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Dokładnie najpierw zmień kanał, lub podłącz do innego routera.
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zależy jaki Router zwykle jest opcja auto, jeśli nie ustawisz na początku.

Jeżeli w tym kierunku idziemy, to ja bym ściągnął jakiegoś WIFI Skanera i obadał jakie są sieci w okolicy i na jakich kanałach, aczkolwiek autor napisał że na lapku chodzi internet. Jeśli laptop był testowany przy konsoli to nie będzie to wina zakłócających się sieci.

A no można iść jeszcze dalej i prześledzić wszystkie urządzenia AGD które korzystają z częstotliwości 2.4Ghz. U mnie kiedyś kuzynka przyszła z dzieckiem i miała "Nianie" takie łokitoki, położyła mi 2 APeki tym ;-)
 

Do góry Bottom