1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie liczcie na nocne wyścigi i zmienną pogodę z Forza Motorsport 5

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 15, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3227
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nie liczcie na nocne wyścigi i zmienną pogodę z Forza Motorsport 5

Dan Greenawalt, człowiek u kierownicy Forza Motorsport 5, tłumaczy:

Gdy coś robimy, to na całego. To oznacza fizykę, to oznacza zmianę warunków, to oznacza wszystko. To nie coś, co da się łatwo wprowadzić w łatce.

Greenawalt wytłumaczył stopień skomplikowania sytuacji, zaznaczając, że nie chodzi o wymówki, a uświadomienie graczy. Wprowadzenie zmiennej pogody oraz pór doby nie jest tak proste, jak zwyczajne dodanie ich do istniejących tras. Nowe efekty cząsteczkowe oraz świetlne czy fizyka odzwierciedlającą mokre podłoże to masa pracy, która oznaczałaby w zasadzie totalne przemodelowanie torów.

Niemniej Greenawalt cieszy się z odzewu fanów.

To uczciwe, że ludzie pytają o usprawnienia, które chętnie by zobaczyli. Naszym celem jest uszczęśliwiać fanów.

Ale tym razem się to nie uda.

Postanowiliśmy zainwestować w coś innego. Wybraliśmy 1080p, 60 klatek na sekundę oraz sprawne działanie. ​

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    smutne.
    chcą odpicować bryki żeby się świeciły i błyszczały , gdzie przy wysokiej prędkości i tak nie zwraca się na to uwagi a nie mogą dodać chociażby trybu dnia i nocy.

4. stawik997

stawik997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Troszkę smutne jest ich zachowanie. Może Forza 6 będzie miała takie rozbudowane możliwości graficzne.

5. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Jeśli nocne wyścigi i zmienne warunki pogodowe pojawią się w Forza Motorsport 6, wybaczę im. Nie ogarniam tego, naprawdę. W pierwszej części FM, były nocne wyścigi, więc czemu był problem z wdrożeniem ich następnych odsłonach?

Co ten cały Greenawalt bredzi? Jakoś twórcom Gran Turismo udało się bez problemu to zrobić, a Turn10 ma problemy o_O. Jestem naprawdę zapalonym fanem Forzy od części pierwszej, ale jeśli naprawdę przy następnej części nie dadzą ww. rzeczy + wyścigi 24h Le Mans (To już moje, prywatne zamówienie .), to niestety trzeba będzie przejść do stajni Polyphony Digital z ich Gran Turismo 6 i grać w ich dzieło z wyłączonym dźwiękiem ;/

6. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    I od części drugiej gracze dostają ciągle to samo, super piękne bryki i suche jak pieprz tory... bez sens.
    Niech wykorzystają tę ich wysoko wyspecjalizowaną fizykę jazdy jak i opon na deszczu!
    To by było coś, dobrać oponki na deszcz i rura! Nordschleife w nocy i w deszczu, mniam!

1 osoba to lubi.
  7. NikoBellic91

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Mało tego, wkurza mnie, że wraz z każdą kolejną częścią gry, wycinają stare dobre tory! Ja się pytam gdzie są trasy z jedynki? (Tj. Alpine Ring, Tokyo Circuit, New York Circuit, Rio De Janeiro Circuit, Pacific Shipyards). A podobno w FM5 zniknęła legendarna trasa Nordschleife!

8. skyDragon

skyDragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kęty
    Xbox (g)one jest po prostu za słabe. Nie łudzcie się ludzie fm6 nie będzie miała zmiennych warunków pogodowych, a może będzie miała ale wtedy gra będzie w 500p.

Wysłane z mojego Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

9. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    wg ciebie xone nie ogarnie nocnych torów i "mokrej" fizyki? ty masz pojęcie wgl, o czym ty piszesz? :D

10. NikoBellic91

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Taaak, tak tak i na dodatek w tej historyjce świnki zaczęły w niespodziewanym momencie latać. Jakoś dziwnie PS3 jest słabsze od X360, a jednak jakoś udało się Panom z Polyphony Digital dać swojemu GT5 aspekty, których Forza nigdy nie miała. To po prostu nic innego jak lenistwo ze strony Turn10. A Ty jak masz pisać dalej takie dyrdymały, to sobie daruj to forum, spakuj się i wyjdź, bo jak się czyta takie rzeczy, to ręce opadają.

11. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    to co ten znaffca napisał, spełnia wszelkie znamiona trollingu. na plasterki! :D

12. z0nk31

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Niech żyje forza Horizon gdzie była namiastka tuningu, tryb dnia i nocy oraz swoboda jazdy.

1 osoba to lubi.
  13. skyDragon

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kęty
    Jak ciebie słucham to rzygać mi się chce, ps3 słabsze od shitboxa od kiedy pierwsze słysze, ps3 jest mocniejsze od shitboxa tylko że mało jest producentów które umią go ogarnąć.

14. z0nk31

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    po 1. przecież to jest ogólnie wiadome i przyjęte przez ogół w oficjalnej wersji że xbox360 jest silniejszy niż ps3 i wiadomo to już od dawna.
    zaktualizuj fakty bo jesteś mocno do tyłu. A na marginesie staraj się pisać bardziej na temat.
    po 2. Na forum się czyta, nie da się nikogo "słuchać".
    po 3. nie pisze się 'umią' tylko 'umieją'.
    po 4. kultura: zachowuj się przyzwoicie bo polecą punkty.
    Koniec wywodu.

1 osoba to lubi.
  15. tokrzys17

tokrzys17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Forza nigdy mi się nie podobała.

16. skyDragon

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kęty
    1. Podaj mi jakieś źródło z tym że xshit jest mocniejszy.
    2. Sorka przyzwyczajenie ze skypa.
    3. Nie ucz mnie polskiego, jak się jest zmęczonym to się można pomylić.
    4. W pupie mam te wasze punkty.

17. xcorsten

xcorsten Banned

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Chyba prostszy w programowaniu a nie silniejszy. Co nie zmienia faktu, że obie już bardzo słabiutkie :p

18. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Brednie, widać to po tytułach ekskluzywnych na obie konsole, alan wake kontra the last of us, gearsy kontra cokolwiek itp itp... Uncharted, killzone to gry które pokazały że są wspaniałe pod względem graficznym. Natomiast gry multiplatformowe wyglądają zazwyczaj lepiej na x'sie jednak nieznacznie. Co nie znaczy że x360 jest lepszy.
    Wracając do tematu greenwalt od jakiegoś czasu pieprzy farmazony, mieli 500 bryk w F4 i nagle 200 w F5? Niech sie nie zasłania że T10 chce wszystko perfekcyjnie zrealizować. Bo czasu od F4 mieli mnóstwo tymbardziej że w stosunku F3-F4 zmieniło się na prawdę niewiele więc wydaje mi się że w tamtym czasie już majstrowali przy Xone. Bujda na resorach by wyciągać kase, zapewne w F6 dadzą jakieś dodatkowe tryby plus zmiana czasu a w F7 dadzą wiecej fur. Takie tam moje prognozy, bo przecież gre trzeba wydawać raz na 2 lata maksymalnie.

PS. Skoro gość i jego studio są takie niezależne i to oni mają wiekszy wpływ na decyzje to niech wyjaśnią DLACZEGO ich gra wygląda lepiej na gameplayach z E3 a jak wygląda wersja sklepowa. Dla mnie typ jest jak w wiekszości branży typowym gadusiem który więcej gada niż robi. Zamiast przyznać sie do błędu to obiera swoje wytłumaczenia w bogate historyjki byle by zakryć stan faktyczny a jednocześnie mieć jakieś usprawiedliwienie.
    Ja forze kupię na koniec generacji, wtedy wiem że otrzymam to czego chciałem tak jak w przypadku F4 ;)

19. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    sprawa wygląda dość jasno - Forza5 miała być na x360 a wyszła na Xone bo taki był mus i dlatego jest bez bajerów i ogólnie taka sobie, Sony zaskoczyło M$ - o ile pamiętam Forza2 też była paskudna na x360 bo była robiona na bazie Forzy1
    w sumie to żenująca jest wypowiedź Turn10 - ale co mają napisać? że dymają klientów i sprzedają Forza4 HD?

PS3 ma mocniejszy procesor a x360 mocniejszą grafikę i łatwiejszy system programowania - i widać to na exach których M$ niemal nie posiada

20. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  21. damianwroc

damianwroc Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Smutny jesteś koleś i nie powiem co jeszcze. Google ci usunęli, że sobie specyfikacji obu konsol znaleźć nie możesz? A jak taki zmęczony jesteś to proponuje iść spać bo rano do szkoły nie wstaniesz dziecko.

Wczytywanie...

Poleć forum