Nie ma miejsca przy telewizorze.

To dośc dziwny temat ale mam problem.Gdyż mam xboxa SLIM i chce na nim grać na dużym telewizorze (SONY 40 cali) ale nie ma miejsca bo jest tylko mała pułeczka na której jest dekoder a nie moge na niej postawić xboxa bo ciepło odprowadzane z dekodera szło by prosto na konsole więc nie będe ryzykował RRODA a nie chce kupować szafi pod telewizor dla jednej rzeczy.PROSZE WAS O POMOC MOŻE DA SIĘ COŚ WYMYŚLIĆ :confused:
 

Dragon_2009

Użytkownik
Użytkownik
zrób zdjęcie bo oczyma wyobraźni to raczej cięzko.
 

bartolinos15

Użytkownik
Użytkownik
Może jakaś podstawka pod laptopa? Albo stół sobie przysuwaj do telewizora na czas grania na Xboxie? Chyba że znasz się na stolarstwie to z 3 desek zrób sobie małą półeczkę pod Xboxa. Ale zdjęcie rozjaśni sytuację.
 

mihcal5

Banned
mój stoi na podłodze, poniżej tv między szafką a głośnikiem
 

Buloff

Użytkownik
Użytkownik
jest też coś takiego jak uchwyt kinecta na telewizor, tu masz linka

UCHWYT
 

rudy1994r

Użytkownik
Użytkownik
To dośc dziwny temat ale mam problem.Gdyż mam xboxa SLIM i chce na nim grać na dużym telewizorze (SONY 40 cali) ale nie ma miejsca bo jest tylko mała pułeczka na której jest dekoder a nie moge na niej postawić xboxa bo ciepło odprowadzane z dekodera szło by prosto na konsole więc nie będe ryzykował RRODA a nie chce kupować szafi pod telewizor dla jednej rzeczy.PROSZE WAS O POMOC MOŻE DA SIĘ COŚ WYMYŚLIĆ :confused:

No spoko Ale co Ty od forum chcesz? Mamy Ci rozplanować pomieszczenie, czy co? Zacznij od interpunkcji i ortografii, bo Twoje posty są prawie wcale nieczytelne.



Przykręć xboxa do ściany. Albo przykjel na kropelke do telewizora. Taka jest moja rada.
 

marcincs

Użytkownik
Użytkownik
jest też coś takiego jak uchwyt kinecta na telewizor, tu masz linka

UCHWYT
Przeczytaj dobrze treść tematu!!

No spoko Ale co Ty od forum chcesz? Mamy Ci rozplanować pomieszczenie, czy co? Zacznij od interpunkcji i ortografii, bo Twoje posty są prawie wcale nieczytelne.



Przykręć xboxa do ściany. Albo przykjel na kropelke do telewizora. Taka jest moja rada.
Co to znaczy "Twoje posty są prawie wcale nieczytelne"??
To prawie czy wcale??
Może Ty się zacznij uczyć!!
Nie chcesz pomagać,nie udzielaj się!!!
 

tasiek1956

Użytkownik
Użytkownik
rudy1994 post nieczytelny hmm z tego co wiem czlowiekowi wystarcza co 3 litera z ciagu by zrozumial tresc przy czytaniu wiec moze najpierw ty sie poducz a pozniej oceniaj..
 

marcincs

Użytkownik
Użytkownik
rudy1994 post nieczytelny hmm z tego co wiem czlowiekowi wystarcza co 3 litera z ciagu by zrozumial tresc przy czytaniu wiec moze najpierw ty sie poducz a pozniej oceniaj..
popieram :)
 

tasiek1956

Użytkownik
Użytkownik
najlepiej xa ustawiac w pozycji pionowej gdyz cieplo uciekajace unosi sie w strone wiatraczkow 2 sprawa z zadnej strony plyta glowna nie ma zaguszenia chlodzi ja otoczenie . najgorsza rzecza jaka mozesz zrobic to wrabac go do jakiejs malej poleczki z malym przeplywem powietrza .
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
xboxa na kolana telewizor na sciane i gra gitara
 

zorro262

Użytkownik
Użytkownik
na podlodze go poloz i znaczenie nie ma czy xbox jest w pozycji pionowej czy poziomej juz dawno bylo na forum o tym kable od xboxa sa dlugie wiec do podlogi ci dostanie ;D
 

Do góry Bottom