1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie ma to jak FAKE :D

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Skay, Listopad 13, 2009.

1. Skay

Skay Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam wszystkich chcę Wam dzisiaj pokazać jak działa unban konsoli :D c4eva oczywiście jest to czysty fake kiedy wlożymy zbawczą dvd do konsoli i naciśniemy ujrzymy na ekranie info unban xbox 360 i pasek postepu kiedy dojdzie do samego końca zobaczymy fakola :D i potem zaśpiewa dla nas Ricki. Teraz czas na relaks a dokładnie na oglądnięcie całego teledysku widać jak sobie z nas żartuje twórcy tego dziwactwa my będziemy się śmiali jak dostaną bana ;p Na dodatek ktoś dał na stronce fałszywe pozytywne komentarze:D. Totalna porażka. Czekam na Wasze opinie i Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów.
    Ps: Sorry że nie odpowiadałem na pw w postach o unbanie czy działa ;D ale jak wysłałem wiadomość to coś się piepszyło :D a teraz już wszyscy znają odpowiedź jeszcze dodam filmik http://www.youtube.com/watch?v=AA3okVQLydM&feature=related

2. Lotnik421 Xbox One

3. Niemiec

Niemiec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Daleka
    A moze bys podal nam linka laskawy panie?

4. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No co.. chłopakom sie nudzilo to se zrobili jakies gowno :D Chociaz sławni będą :p. Czysty zart.

5. Skay

Skay Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Proszę Cię bardzo tu jest link YouTube - FAKE Leaked C4EVA Xbox 360 Unban DVD Xboxlive is fake :D zresztą już go podałem w pierwszym poście :)

Wczytywanie...

Poleć forum