1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie mam golda, a chcę kupić grę - jak to zrobić?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez djmancio, Wrzesień 9, 2013.

1. djmancio

djmancio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak w temacie. Jestem zielony w kwestii live. Chcę zagrać w grę deus ex missing link, jak loguję się na konsoli na live, bez golda, to za bardzo chyba niczego nie da się zrobić, przynajmniej nie wiem gdzie wejść o ile w ogóle się da, żeby bez golda w coś zagrać?
    Druga sprawa, o ile mam rację, że bez golda nic nie zrobię, to w jaki sposób mogę tą grę zakupić i ściągnąć ją na konsolę Przez zalogowanie się na konto live na PC, kupić i co dalej, Czy da się jakoś z konsoli Będę wdzięczny za wszelkie odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ruah

Ruah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Przecież Gold umożliwia tylko granie on line w grze. Więc bez Golda nie pograsz rzeczywiście on line. By kupić grę nie potrzeba jednak Gold, ale wystarczy mieć konto Xbox live, darmowe, tzw. Silver. Oczywiście kupujesz wtedy też z konsoli. Jeśli kupisz ze strony na PC, to po zalogowaniu się na konsoli na to konto, gra powinna zacząć się pobierać.

Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalk 4

4. djmancio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czyli zakładam, że z mojego konta mogę to zrobić... pytanie zatem jak i gdzie mam tą grę znaleźć i kupić, skoro gdzie nie wchodzę, to odsyła mnie cały czas do wykupienia subskrypcji gold. Jak loguję się na konto na PC, to widzę tą grę i można ją kupić, jeśli ją kupię przez PC, to da się to potem jakoś wrzucić na konsolę?

5. TheMacias

TheMacias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Polska
    Nikt nie zmusi Cie do zakupu GOLD... może teraz MS z powodu tego, że niedługo premiera XboxOne bardzo nachalnie "zachęca", ale nic na siłę ;-P Ale rzeby kupić DLC na Xbox to musisz mieć wykupione odpowiednią liczbę Microsoft Points (które automatycznie zamienią się na "wirtualne złotówki") albo podać nr karty kredytowej lub mieć konto PayPal !!

6. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak chcesz tylko kupić to możesz to zrobić z xbox.com jak masz dodaną karte pay pal kredytową.I nie potrzebujesz golda do kupna.Jak kupisz grę na xbox.com to zacznie się pobierać na konsoli po podłączeniu do xbox live. Do grania multi możesz mieć kod 48h trial, 14dni trial lub gold.

7. djmancio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Chcę tylko kupić i zagrać na konsoli, bez żadnych multi - najlepiej jakbym temat ogarnął bezpośrednio z konsoli, przydałoby się na przyszłość, bo tak rzeźbić na PC i potem na konsoli, to jeszcze kasę można utopić jak coś pójdzie nie tak. Jakby ktoś napisał, gdzie to mogę na konsoli zrobić, gdzie tą grę znaleźć...

8. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    szukajka jest jak dasz w lewo w dashu max. Wpisz nazwe gry to ci ją znajdzie. Kupujesz i się zacznie ściagać.

9. djmancio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jak dam w lewo na max, to o ile sobie dobrze przypominam, to pokazał mi się BING - to w tym?

10. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Tak. Może ciężko się domyślić ale to właśnie jest wyszukiwarka :)

11. djmancio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No tyle wiem, bo to samo mam w telefonie... jakoś trudno mi dać wiarę, że przez BINGA to wszytko załatwię :joyous: - jak wrócę z roboty, będę próbował. Póki co dzięki za pomoc.

12. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Na telefonie możesz się zalogować na xbox.com przez to kupić . Włączysz xa i się zacznie ściagać:)

13. djmancio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    W telefonie jestem tam zalogowany cały czas, bo mam nokię z windą :) i akurat tak jest

Wczytywanie...

Poleć forum