1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie mam obrazu po podłączeniu X'a do monitora VGA

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez igohol, Czerwiec 16, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. igohol

igohol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Mój problem z Xboxem jest taki, że po podłączeniu 360 do monitora przez złącze VGA nie wyświetla się obraz, tylko w rogu naprzemiennie wyświetla się napis Analog/Digital. Mam oryginalny kabel VGA/cinch Microsoftu. Kiedy konsola była podłączona do TV przez cinch działało bezproblemowo. Ktoś może wskazać mi rozwiązanie problemu? Czy to kabel może być popsuty? Dodam jeszcze, że jakiś czas temu konsola była podłączona przez ten sam kabel do monitora i działało bezproblemowo.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Podczas włączania konsoli przytrzymaj na padzie RT+Y.
    Zresetujesz ustawienia rozdzielczości.

4. igohol

igohol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Okazało się, że problem jest jeszcze inny. Nie zauważyłem, że przy wtyku do X'a jest przełącznik VGA/AV. wcześniej był przestawiony na AV, stąd problem.
    Dzięki.

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Zamykam

Wczytywanie...
Status Tematu: