1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie mogę dodać punktów MS, bo nie znam hasła do maila poprzedniego posiadacza konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez baka41, Grudzień 22, 2012.

1. baka41

baka41 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zduńska Wola
    Mianowicie kupiłem konsolę jakiś czas temu i grałem na stworzonym już profilu i był tam jakiś mail, nie zmieniałem go bo po co. Teraz jak chce dodać punkty to pisze, żeby dać hasło do maila, który jest na tym profilu, a jest to mail poprzedniego właściciela tej konsoli i hasła nie znam. Staram się z nim skontaktować, ale nie odbiera lub odrzuca. Jedynym wyjściem jakie widzę jest nowe konto, ale mam już na swoim trochę punktów więc szkoda ;/ A może da się jakoś przenieś punkty z profilu na profil, bo zmiana samego Gametargu to jeszcze nie tak wielka steata ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mama123

Mama123 Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wałbrzych
    Stwórz nowe konto XboxLive :)

4. baka41

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zduńska Wola
    Szkoda mi, ale to chyba jedyne wyjście ;(

5. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Większej głupoty nie słyszałem... tak jak kolega wyżej załóż nowe-własne konto na własnym mailu.

6. ustach

ustach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piątnica
    Koledzy maja racje. Bylo nie lapac sie na czyjes konto zapewne z goldem. Stworz swoje i tyle. Ewentualnie pobaw sie z edycja profilu by zachowac savey ale ryxykujesz tu banem.

Wysłane z mojego SGH-I777 za pomocą Tapatalk

7. baka41

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zduńska Wola
    Ok dzięki za pomoc koledzy, założyłem już nowe konto ;)
    Temat do zamknięcia!

Wczytywanie...

Poleć forum