1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nie mogę grać online ani dołączać do grupy pomimo wpisania kodu 48

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mnih, Lipiec 7, 2012.

1. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    witam, mam taki problem, ostatnio wpisałem kodzik na 48h, pograłem parę godzin po czym mnie na nagle wywaliło i nie mogłem się połączyć z usługą XBL przez pół dnia (mieli jakieś problem - ok). gdy niby już wszystko zostało naprawione, wywaliło mi, że nie mogę grać online, pomimo tego, że mój kod na 48 powinien jeszcze działać. wpisałem nowy przez kompa - niby wszystko ok - niby mogę grać itd ale nadal na Xsie mi wywala, ze nie jestem uprawniony, by grać. wpisałem następny kod na konsoli - standardowy komunikat, że konto zostało aktywowane i mogę przez 48 godzin korzystać normalnie z XBL, jednak po odpaleniu gry nadal nie mam dostępu do multi, oraz nie mogę dołączyć się do grupy. po około 3-4 godzinach wpisałem następny kod na konsoli - tak samo jak wtedy, że konto zostało aktywowane i mogę wszystko, jednak nadal nic nie mogę, ani grać, ani dołączyć się do grupy.. na stronie MS usługa XBL w pełni działa, wie ktoś ocb?

2. Lotnik421 Xbox One

3. anachseamon

anachseamon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam to samo mysle ze padlinozercy z microshitu sie kapneli ze ludzie notorycznie uzywaja kodow 48 h i zaczeli je blokowac moze nie oficjalnie ale jednak

4. torawa

torawa Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Już nie, warto wiedzieć, że aż tyle im zajęło by się kapnąć. Pierwsze posty na oficjalnym forum xboxa zaczęły się pojawiać o godzinie 9:30, ale to jest debilnie podane więc to była co najmniej 21:30, ja swój kod wbiłem o 22:30, a 15 minut później utopiłem drugi, teraz oba są niepodświetlone, a gdy się cudem podświetlą to wyskakuje błąd związany z marketplace. To nie tylko 48h, ale zakupy itd. Support twierdzi, że nie będzie refundowania i że naprawa ma trwać do 24h, mam nadzieję że dzisiaj już sobie pogram (a moje kody zapewne będą działać do jutra 22:30 i 22:45, więc się zaloguję o 22:29 i pogram do północy, jakby chciał to mógłbym do utraty prądu :)).

5. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    mój 48 działa od jakiejś godziny, wczoraj nie trybił

6. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    minh,kody 48H wbijaj poprzez konsole,też wbijałęm poprzez kompa ale była lipa na konsoli jest ok

7. wesleykzk23

wesleykzk23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    niestety ja od wczoraj niemoge grac online na kodzie 48 nawet mam na 2 profiach wpisany i zaden niediziała Your Gamer Profile does not have the correct pormissions to access this feature

8. wesleykzk23

wesleykzk23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    widze ze nic niepozostaje jak czekac az naprawia i bedzie mozna grac

9. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    przed chwilą ponownie wpisałem kod, ciagle nie działa

10. damianios

damianios Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wielkopolska
    kody na konto USA działają

11. szymoni11

szymoni11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Trzeba cierpliwie czekać, Microsoft nad tym pracuje. Tak przynajmniej zapewnia pomoc techniczna Xboxa.

Wczytywanie...

Poleć forum