1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie moge nagrywac z predkoscia 2,4x czemu?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez herbatkowy, Luty 25, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. herbatkowy

herbatkowy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrołęka
    Witam, kolejna gra nie chce mi sie skopiowac na dysk, i zatrzymuje sie w 42%, mysle ze to przez to ze nagrywalem obydwie gry na predkosci 4x, ale ni emoglem wybrac mniejszej, tzn wybrac moglem, ale podczas rozpoczynania nagrywania wyskakiwal komunikat, ze zmienia sie predkosc ze chcianej (2,4x) , na 4x, i nagrywa sie 4x. Jak to zmienic? Moze jakos w opcjach?

2. Lotnik421 Xbox One

3. trojanek

trojanek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    w czym nagrywales?

moje zdanie :
    zle nagrane i blad jest
    lub laser brudny do odczytu

4. herbatkowy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrołęka
    Tak laser brudny, ma juz cale 2 dni. Imgburnem nagrywane, inne plyty nagrane z predkoscia 2,4x dzialaja na dysku, a 4x nie. Pytalem o to jak zmienic predkosc z nagrywania 4x na 2,4x, a nie o Twoje zdanie :) Bo wiem gdzie lezy problem.

5. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Jeśli pojawia się taki błąd to prawdopodobnie nagrywarka jest do wymiany lub bardzo kiepskie płyty . Rzadziej to brudny czy zużyty laser konsoli . Spróbuj nagrać w clonecd lub XBC bo img burn potrafi dość często nagrywać płyty z błędami , jeśli to nie pomoże pomyśl o nowej nagrywarce lub wyczyszczeniu konsoli .

@edit prędkość ustawiana jest automatycznie , przy wyborze np. x 2 czasem zmienia się na x 4 , nic dziwnego to raczej nie jest powodem błędów ,

6. herbatkowy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrołęka
    No ja nie wiem czy Ty czytasz to co ja pisze. Laser nieuzywany, a gry nagrane 2,4x dzialaja, a te nagrane 4x nie, ale nie wazne, jak skonfigurowac CloneCD ? Jest to gdzies w necie?

7. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Czytam wcześniejsze posty . Clonecd nie musisz konfigurować , wybierasz "nagraj obraz " , plik dvd , potem prędkość i nagrywasz . Co do prędkości to zależy od płyty , ja też ustawiam 2x lub 2,4x a nagrywa mi się z szybkością 4x . Więc na moje to będzie wina wyeksploatowanej nagrywarki lub imgburn-a .

8. FreeRider

FreeRider Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Co wy piszecie w ogole. Koles sie pyta czemu nie moze nagrac predkoscia 2.4x. Odpowiedz jest prosta twoja nagrywarka nie obsluguje takiej predkosci na plytach DL i tyle w temacie.

9. herbatkowy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrołęka
    1. Wina imgburna
    2. Nagrywarka nagrala w karierze max 5 plyt dvd
    3. Gra nagrana na CloneCD elegancko instaluje sie na dysku.
    3. Xbox jest fajny :)

A tak na powaznie, widocznie imgburn nie zakumplowal sie z moja nagrywarka i tworzy jakies dziwne bledy, gra nagrana przez CloneCD smiga az milo :)

10. Trey

Trey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Już wyjaśniam. Verbatimy te nowsze które można nagrywać max razy 8 u mnie po ustawieniu w img burn na 2.4 i tak zapisuje prędkością x4. Te starsze verbatimy u mnie nagrywało tak jak sobie ustawiłem czyli np. x2. Wniosek jest jeden: nowsze verbatimy nie nagrasz prędkością mniejszą niż razy 4. Niestety te starsze wersje verbatimów ciężko dostać. Nagrywarke masz wporządku, nie słuchaj tych dyrdymałów ludzi z forum że niby do wymiany się kwalifikuje.

11. TOM-BOSS

TOM-BOSS Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale nagrywa x2.4 czy tak jak imgburn x4 ?!?!?

12. chladek317

chladek317 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    do nagrywania najlepiej x 2.4 jak nie mozesz nagrywac to sproboj przeinstalowac program

13. vitalis

vitalis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Herezja. Ja verbatimy nagrywam na 2,4 i nie ma problemu. A kupuje w kilku różnych sklepach więc nie możliwe żeby wszędzie były te stare jak to mówisz.

Jedyny konkretny post. Ale to też raczej nie to bo koleś pisze (tak rozumiem przynajmniej) że clonem z prędkościa 2,4 jest w stanie nagrać.

A to że ImgBurn przestawia prędkość to nic nowego, mi też przestawia z x2 na 2.4 .

14. robgnia

robgnia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Powiem tak żadna wina nagrywarki miałem taki sam problem zainstalowałem najnowszego imgburn i własnie pojawił się ten błąd że nagrywa mi prędkością x4 jak miałem starą wersie imgburn to nagrywało spokojnie x2,4 jaką wersie posiadasz imgburn?Zainstaluj na próbę wersie 2.5.0.0 i sprawdz czy problem się powtarza.

Pozdrawiam

15. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Bawicie się w górników ?

Wczytywanie...
Status Tematu: