1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie mogę odinstalować Microsoft Office 2010.

Temat na forum 'PC' rozpoczęty przez solisie, Sierpień 12, 2014.

1. solisie

solisie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, chciałem odinstalować darmowy pakiet Microsoft Office 2010, który dostałem przy kupnie laptopa (był już zainstalowany po starcie komputera). Gdy próbuję odinstalować przez programy i funkcje po jakimś czasie wyskakuję komunikat, że program był już odinstalowany, następnie pojawia się komunikat, że nie mam odpowiednich uprawnień do usunięcia programu (jestem administratorem więc nie wiem o co chodzi) i system po chwili wyświetlania komunikatów się restartuje. Po restarcie program dalej jest na liście zainstalowanych programów.

Z góry dziękuję i proszę o pomoc :)

Edit Próbowałem jeszcze raz i kupa, tym razem system zamknął wszystkie programy i zrestartował się bez żadnych bezsensownych komunikatów :(

Edit Próbowałem programem do odinstalowywania niepotrzebnych aplikacji, niestety skutek taki sam jak wcześniej, restart systemu przy procesie odinstalowywania :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ufo10

Ufo10 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Grudziądz
  4. solisie

solisie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie nie próbowałem, może jutro spróbuję i dam znać co z tego będzie.

5. bololabich

bololabich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    miałem te same problemy z office 2010.. ma poprostu skopany instalator.. z instalacja też same problemy :/
    przez revo pójdzie bez problemy... możesz ściagnać revo pro trial

Wczytywanie...

Poleć forum