1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie mogę odpalić gry bo wyskakuje kod dostępu filtra rodzinnego

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez nicekt, Sierpień 14, 2012.

1. nicekt

nicekt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    FSD wogóle nie widzi gry a pod dashbordem standardowym jak klikam na grę to wyskakuje wprowadz kod dostępu filtra rodzinnego. Konsola przyjechała z grecji z uszkodzonym napędem, zrobiłem RGH i pewnie ustawienia wcześniejsze zostały. Jak mam zresetować, usunąć ten kod?

2. Lotnik421 Xbox One

3. msFormat

msFormat XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Dzwonisz do MS, rejestrujesz konsole i dostajesz kod do przywrócenia ustawień fabrycznych.

4. nicekt

nicekt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dobra ponaciskałem wyskoczyło że gre doda do wyjątków i się uruchomiła tylko jest problem w tym że gry odpalam tylko poprzez file manager naciskając na plik uruchomieniowy, gier nie widać w dashu. Gry wrzucam do contens/folder z zerami i folder z grą tak jak mi isotogod wygeneruje. Czy to ma coś wspólnego z tym filtrem że tych gier nie widzi? Ten standardowy dash widzi tylko fsd nie.

Hasło odblokowane, śmiech ale podpowiedz była ulubiona potrawa wpisałem pizza i po filtrze, okazało się trafne :). Problem z tym że gier nie widać ponieważ w Content settings w manage game paths nie mogę zapisać ustawień nowej ścieżki do gier. Wybieram, pojawia się ta ścieżka ale zapisuję x a on nie zapisuje, po wejściu jeszcze raz znowu nie wybrana. O co chodzi?

5. msFormat

msFormat XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Zainstaluj na nowo FreeStyle Dasha.

Wczytywanie...

Poleć forum