1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nie moge odpalic z dysku zewnetrznego RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Krzysztof Wija, Październik 30, 2012.

1. Krzysztof Wija

Krzysztof Wija Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wodzisław Slaski, Katowice, Poland, Poland
    Witam mam przerobiona konsole RGH posiadam dysk wewnetrzny 60gb i zewnetrzny 2tb dysk jest sfotmatowany pod xboxem fat32 mam pytanie jak odpalic gry z dysku zewnetrznego ?? przenosze gry na konsole poprzez program ISO2God i zawsze przenosi mi je na dysk oryginalny konsoli.
    probowalem gre skopiowac w oryginalnym dashu z dysku wewnetrznego na dysk zewnetrzny dalo sie ale gra juz pozniej nie ruszyla w freestyle dashu ;/ :apologetic::apologetic:
    gdy ja skopiowalem spowrotem to znowu dzialala szukam jak naprawic ten watek po forach i nie potrafie znalesc pomoze mi ktos

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    W fsd sciezke ustaw na ten dysk zewnetrzny

4. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Zewnętrzny podepnij pod PC, programem fat32format.exe go sformatuj. Jeżeli na tym 2TB są jeszcze inne partycje to ta pod RGH z FAT32 musi być active/primary.
    Potem wrzucasz na dysk po usb gry bezpośrednio z PC i podłączasz do X-a. Powinieneś dysk i gry zobaczyć przez File Manager.

Zobacz jeszcze to punkt 3.1 http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-jtag-rgh-poradnik-uzytkownika-145552/

5. Krzysztof Wija

Krzysztof Wija Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wodzisław Slaski, Katowice, Poland, Poland
    prubowalem go sformatowac fat32format.exe ale wyskakiwal mi jakis blad sformatowalem go z tej strony 1 sposobem Jak sformatować zewnętrzny dysk twardy? : Ferguson : Digital Multimedia Technology i jest w formacie fat32 mam pytanie jak przenosci tam te gry potrzeba jakis program bo plik jest zaduzy do docelowego systemu plikow moze ten file manager tylko jaka to ma byc wersja bo na googlach jest tego od zatrzesienia poprosilbym o linka z poprawnym

Wczytywanie...

Poleć forum