nie moge odpalic z dysku zewnetrznego RGH

Krzysztof Wija

Świeżak
Świeżak
Witam mam przerobiona konsole RGH posiadam dysk wewnetrzny 60gb i zewnetrzny 2tb dysk jest sfotmatowany pod xboxem fat32 mam pytanie jak odpalic gry z dysku zewnetrznego ?? przenosze gry na konsole poprzez program ISO2God i zawsze przenosi mi je na dysk oryginalny konsoli.
probowalem gre skopiowac w oryginalnym dashu z dysku wewnetrznego na dysk zewnetrzny dalo sie ale gra juz pozniej nie ruszyla w freestyle dashu ;/ :apologetic::apologetic:
gdy ja skopiowalem spowrotem to znowu dzialala szukam jak naprawic ten watek po forach i nie potrafie znalesc pomoze mi ktos
 

TigraTeam

Banned
W fsd sciezke ustaw na ten dysk zewnetrzny
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zewnętrzny podepnij pod PC, programem fat32format.exe go sformatuj. Jeżeli na tym 2TB są jeszcze inne partycje to ta pod RGH z FAT32 musi być active/primary.
Potem wrzucasz na dysk po usb gry bezpośrednio z PC i podłączasz do X-a. Powinieneś dysk i gry zobaczyć przez File Manager.

Zobacz jeszcze to punkt 3.1 http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-jtag-rgh-poradnik-uzytkownika-145552/
 

Krzysztof Wija

Świeżak
Świeżak
prubowalem go sformatowac fat32format.exe ale wyskakiwal mi jakis blad sformatowalem go z tej strony 1 sposobem Jak sformatować zewnętrzny dysk twardy? : Ferguson : Digital Multimedia Technology i jest w formacie fat32 mam pytanie jak przenosci tam te gry potrzeba jakis program bo plik jest zaduzy do docelowego systemu plikow moze ten file manager tylko jaka to ma byc wersja bo na googlach jest tego od zatrzesienia poprosilbym o linka z poprawnym
 

Do góry Bottom