1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie mogę odzyskać konta microsoft

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez patryko3222, Listopad 2, 2013.

1. patryko3222

patryko3222 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam od niedawna nie mały problem otóż jak próbuje się zalogować na moje konto na xbox live wyskakuje mi taki komunikat "
    Wygląda na to, że ktoś inny używa Twojego konta
    Aby umożliwić Ci (i tylko Ci) odzyskanie konta xyz@xx.pl, musimy sprawdzić, czy ten adres należy do Ciebie.
    Więc postępuje według procesów, po czym wyskakuje mi
    W jaki sposób chcesz otrzymać kod zabezpieczeń? Wybieram e-mail, ale piszę
    "Wystąpił tymczasowy problem z usługą. Spróbuj ponownie. Jeżeli ten komunikat będzie się nadal pojawiać, spróbuj ponownie później."
    Więc wybieram opcje resetu hasła, wszystko idzie potem gładko, ale zmiana hasła nic nie dała nadal mam ten sam komunikat tak jak bym nic nie zrobił. Nie dostałem żadnego maila z jakimś kodem itd. Proszę o pomoc bo chciałbym odzyskać moje konto ;c

Wczytywanie...

Poleć forum