1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie mogę pobierać nie których gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SabaruPL, Kwiecień 7, 2015.

1. SabaruPL

SabaruPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Od ponad miesiąca nie mogę pobierać niektórych gier z xbox live na konsoli xbox 360. Dzwoniłem do pomocy technicznej Microsoftu (chyba z 6 razy) i niestety wszystkie porady których udzielali pod kątem rozwiązania mojego problemu nie udało się rozwiązać. Dzwoniłem również do dostawcy mojego internetu w celu odblokowania kilku portów związanych z ową usługą i ponoć zostały odblokowane i dalej ten sam problem występuje. Kilka dni temu w ostateczności zdecydowałem się na format konsoli i zacząłem od nowa pobierać wszystkie gry które miałem zakupione. Pobierając owe gry zauważyłem że nie można pobierać gier, które mają powyżej 4GB. Gry, które miały poniżej 4GB pobrały się bez problemu. Również wszystkie patche do kilku gier pobrały się bez problemu. Ręki sobie uciąć nie dam że problemem jest właśnie wielkość pobieranych gier ale z obserwacji wynika że tak. Konsola nigdy nie była przerabiana i nigdy nie była w serwisie.

Co jeszcze robiłem (według porad od $M)

1. Usunięcie źle pobranej gry i wyczyszczenie pamięci podręcznej konsoli.
    2. Usunięcie profilu i pobranie go od nowa.
    3. Resetacja rutera i karty sieciowej w konsoli.
    4. Wymiana dysku twardego.
    Chyba tyle

Błąd jeden wyskakuje ale to nie podczas pobierania gry tylko w zakładce Ustawienia>Konto>Twoje członkostwa. Nie mogę oczytać żadnych danych z tej karty. Błąd to 80153003. Błąd również zgłaszałem ale gościu powiedział mi że to mało znaczący problem [​IMG]. Ja już nie wiem co robić pomysły mi się skończyły. Może ktoś wie jak naprawić ten błąd.

Ostatnia edycja: Kwiecień 7, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum