1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie mogę pobrać Deus Ex Human Revolution

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez saygon, Lipiec 6, 2015.

1. saygon

saygon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gdansk, Poland, Poland
    Witajcie,

Z problemem walczę już od dłuższego czasu, poruszyłem temat również z oficjalnym supportem X'a ale na nic się zdały ich i moje próby, ale zacznijmy od początku.

Jakiś tydzień temu zakupiłem w/w grę płacąc za nią w Euro a region konta miałem ustawiony na Niemcy, dlatego że tu mieszkam.
    Po zakupie postanowiłem zagrać, pobraną grę uruchomiłem ale nie usatysfakcjonowało mnie to że była cała w języku niemieckim. Niestety nie było możliwości zmiany ustawień językowych gry w opcjach gry a zmiana ustawień językowych konsoli i regionu konsoli nie przynosiła oczekiwanych rezultatów.

W sieci wyczytałem że wersja językowa zależy od ustawień regionu konta, tak więc zmieniłem region konta na Polskę i od tego momentu zaczęły się moje problemy z pobieraniem, gra pobiera się do 80% i wraca do stanu 0%.

Co więcej, wczoraj zakupiłem grę Tomb Rider i pobrałem ja bez żadnych problemów...

Czy ktoś z Was poradził sobie kiedyś z podobnym problem?

Na koniec napisze to co do tej pory źródłem:
    - Usunięcie ostatniej aktualizacji i zainstalowanie jej ponownie
    - Usunięcie konta z konsoli i ponowne pobranie konta
    - Usunięcie cache
    - Usunięcie danych systemu rynku (chyba tak to się nazywa)
    - Usunięcie plików gry

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

3. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    mialem tak z GwG - army of two the devils cartel, ,majac amerykanskie konto kupilem gre po jakims czasie przeszedlem na polskiego live'a i od tamtej pory nie moge sciagnac army ( to samo 80% - 0% ). Napisalem do microsoftu i w zwrotnym mailu dostalem odpowiedz ze gra zostala przypisana do tego regionu i nie bedzie mozliwe uruchomienie jej na polskim live. Kupy sie nie trzyma ale coz, nie wiem jak w przypadku gry za ktora zaplaciles, u mnie btyla to darmowa wersja wiec dalem sobie spokoj ;).

Wczytywanie...

Poleć forum