Nie mogę pobrać gier z 360 na One.

Visghar

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hej,
dziś aktywowałem konto gold gdyż zależy mi na star warsach i niedługo na borderlandsach. Obie te gry są na 360 (ja mam One s). Project Cars i ta druga gierka normalnie się pobiera i wszystko fajnie, jednak gdy chce wejść w Star Wars zamiast Pobierz, mam "Pokaż Cenę" i dalej jakieś odnośniki któe mi nic nie dają.... Jak pobrać tę grę i w przyszłości borderlandsy ?
Serdecznie pozdrawiam :)
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Podaj nr karty do konta a pozniej przy wyborze powinno pójść za free. Gry mają wsteczną kompatybilność to bedzie ok.
 

Visghar

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Problem w tym że nie posiadam karty kredytowej :/
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
A jaką kolwiek bankową?
 

Visghar

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
no to mam swoje konto bankowe i karte płatniczą ale to raczej nie taka ? Tam do wyboru tylko Visa i mastercard, oraz wszystkie moje dane łącznie z numeren buta ^^
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Setki razy było wałkowane że do gier X360 we wstecznej musi byc cc albo pp dodany.
Jeden temat nawet tutaj.
http://xboxforum.pl/threads/the-force-unleashed-gwg.171628/
Czytaj forum zanim założysz temat!
 

Visghar

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dodałem kartę i w zasadzie to jakbym kupił tą grę.. mam tylko nadzieje że nie pobierze mi pieniędzy za darmową grę, bo niby cena 59.99 widnieje, a golda mam :/
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Nie pobiera kasy za to.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nawet jak by się błąd wkradł to dzwonisz na darmową infolinię, mówisz jaka jest sprawa i ci cofną.
 

DeEscapist

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dodałem kartę i w zasadzie to jakbym kupił tą grę.. mam tylko nadzieje że nie pobierze mi pieniędzy za darmową grę, bo niby cena 59.99 widnieje, a golda mam :/
Po prostu dodaj przez stronę. Tam Ci pokaże ja bezpłatna. I każda inna z golda w przyszłości.
 

Overkill

Użytkownik
Użytkownik
kasy nie weźmie nie martw się bo masz aktywnego golda i tyle
 

Madlax

Użytkownik
Użytkownik
Ja jak klikam na ta grę pobierz na xbox 360 za Free z Goldem. Mam dodaną kartę to i tak wywala mi błąd spróbuj później. Tak samo było z drutem 3. Ktoś wie dlaczego?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Overkill

Użytkownik
Użytkownik
Ja jak klikam na ta grę pobierz na xbox 360 za Free z Goldem. Mam dodaną kartę to i tak wywala mi błąd spróbuj później. Tak samo było z drutem 3. Ktoś wie dlaczego?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
a masz golda tak w ogóle ?
 

Madlax

Użytkownik
Użytkownik
Mam golda i xbox one. A co do druta to słownik zmienił miało być dirt3

"
Przepraszamy

Zakupu nie można w tej chwili zrealizować. Spróbuj ponownie później."

Dodana nowa karta i paypal. Nadal to samo.
 
Ostatnia edycja:

Madlax

Użytkownik
Użytkownik
Pisałem z suportem. Niektórzy mają problemy z niektórymi tytułami z x360 gdyż jak w przypadku tej gry potrzebna jest starsza generacja kontroli. Tłumaczyli się, że pracują nad tym problemem i nie są w stanie nic w tej chwili poradzić.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

spidi2017

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ja to robię inaczej bo mam i xbox 360 i xbox one, odpalam 360 pobieram grę za free anuluje pobieranie i odpalam xbox one i do pobrania od razu wskakuje borderlands 2 do pobrania. c
 

Do góry Bottom