1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie mogę pobrać żadnej gry.

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez Pi0n3r, Kwiecień 2, 2015.

1. Pi0n3r

Pi0n3r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Cześć! Mam problem z pobieraniem gier. Chciałem pobrać grę z GwG "Gears of war" ale pobieranie zatrzymało się na 0% albo 1 czy 2% i "Nie można pobrać gry ..." Zakupiłem też grę na xbox live i też nie mogę jej pobrać. Było już 47% i "nie można pobrać" i teraz na 0% ciągle to samo. Pomocy! :D
    Z góry dzięki za pomoc ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    A czy masz wystarczającą ilość miejsca na dysku ? Wyczyść pamięć podręczną i spróbuj raz jeszcze

4. Pi0n3r

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Mam jeszcze 230Gb więc myślę, że to wystarczy ;) Pamięć podręczną też już czyściłem kilka razy ale nic to nie pomogło :/

5. hacajaca

hacajaca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska
    Też tak czasami mam po prostu póki nie wyjdzie błąd włączam pobieranie a potem zazwyczaj idzie do końca a jak nie to powtarzać aż do znudzenia.

6. uleee

uleee Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Usuń z dysku tą grę co chcesz pobrać zacznij pobierać ją jeszcze raz i zostaw konsole dopóki się nie pobierze

7. Pi0n3r

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Usunąłem pozostałości i też wyczyściłem podręczna i dalej nic. Dziwne ale pobrało się dopiero jak włączyłem opcje "pobieranie w tle" i wyłączyłem konsole. Teraz już wszystko się normalnie pobiera bez problemów i bez wyłączania xboxa. Dzięki wszystkim za pomoc ;)

Wczytywanie...

Poleć forum