1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NIe mogę podłączyć dysku przez kabel kit

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Wojciech08, Kwiecień 5, 2012.

1. Wojciech08

Wojciech08 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Z-d
    Witam, chciałem zrobić aktualizację składów w nba 2k12. Chciałęm podłączyć dysk 250gb przez kabel kit, ale xplorer nie wykrywa dysku!!! Nie wiem dlaczego ostatnio podłąnczałem go 4 miesiące temu nie było problemu, a tereaz go w ogóle nie widzi.
    System windows 7. Dzięki za odpowiedz

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wojciech08

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Z-d
    Ktoś wie co to może być???

4. Wojciech08

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Z-d
    Próbowałem i próbowałem ale nic to nie dało. Co dobre przez program horyzont wykryło dysk, ale jedynie udało mi się zaktualizwać skąłby, ale wgrać w nba składów z 2005 roku już nie.

Wczytywanie...

Poleć forum