1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie moge podłączyć kinecta. Dziwny mankament.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez grobla95, Październik 15, 2013.

1. grobla95

grobla95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam. Kupiłem kilka dni temu uzywanego kinecta na allegro na licytacji za 170zł. Stan idealny, wszystko cacy. Dokupiłem nowy zasilacz w sklepie i probuje podłączyc kinecta. Podpiąłem zasilacz (do prągu i do xboxa) kontrolka na zasilaczu zaswieciła sie na zielono -ok, podpinam kabel do samego sensora. Niestety na sensorze nic sie nie swieci. Pomyslałem, ze tak ma byc. Naciskam przycisk zeby odpalic Xklocka (wersja elite), a tu zero znaków życia. Odpiąłem wszystko i wpiąłem, nadal nic. Odpiąłem wszystko, zostawiłem sam zasilacz, xbox hula. No to znowu podpiąłem wszystko i znowu nie działa. Cos mnie tknęło, zeby odłączyc Kinecta. Odłączyłem i xbox za pierwszym razem sie włączył. Ani razu konsola nie właczył sie poźniej z podpietym kinectem. Właczyłem wiec konsole i podłączyłem kinecta gdy była włączona, niestety tez zadnych oznak zycia Kinecta, ani na Konsoli go nie pokazuje, ani kontrolka na sensorze sie nie swieci. Jak wchodze w ustawienia sensora kinect albo w podłaczone urządzenia, tez go nie widzi. Poźniej po podłączeniu kinecta gdy xbox był właczony, konsola właczyła sie 2 razy z podłaczonym kinectem, a poźniej znowu to samo. No i tyle poki co mam z tego kinecta. Sprawa jest dla mnie o tyle dziwna, ze gosc od którego go kupiłem miał dużo komentarzy i 100% pozytywnych oraz średnia 5.0 za zgodnośc z opisem. Macie moze jakis pomysł ?
    Probowałem podłaczac kinecta i do USB z tyłu konsoli i do tego z przodu. Kontrolka na sensorze ani razu nie drgnęła.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    jak zachowuje sie pod pc?

4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Spróbuj podpiąć tego kinect'a pod jakąś slimkę, gdzie zasilacz nie jest potrzebny, jak nie masz dostępu, to poproś w jakimś sklepie o podłączenie, jak kinect nie ruszy, to chyba padnięty...

Pisane na SGS+ w tapatalk 4.

5. grobla95

grobla95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Pod PC tez zadnych oznak zycia. Chyba faktycznie bede musiał podejsc z nim do jakiegos sklepu, chociaż nie wiem czy tak bezinteresownie mi to sprawdza. Chociaż chyba faktycznie jest padniety. Bo nie wiem co moge jescze zrobic.

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Podłącz kinect do konsoli, zasilacza nie podłączaj do prądu. Jeśli nie zapali się czerwona dioda na kinect, znaczenia ze jest on już uszkodzony

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

7. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    No stan rzeczywiście idealny-idealnie padnięty. Oddaj go jak najszybciej. Jeśli możesz to daj namiary na tego sprzedawcę.

Wczytywanie...

Poleć forum