1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie mogę podłączyć RGH do internetu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez korak8, Listopad 28, 2012.

1. korak8

korak8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam pewien problem. Ponieważ za skarby nie mogę podłączyć konsoli do internetu w celu pobrania okładek (chyba że jest inny sposób to podajcie jak to zrobić). Przez WiFi się nie łączy, ale i przez kabel też nie... nie wiem już co mam zrobić. Mam xboxa 360 slim z RGH. Z góry dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rooob3

Rooob3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
  4. Haremhaton

Haremhaton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wepnij kabel do konsoli, wejdź do FSD. W launch.ini musisz mieć:
    liveblock = true
    livestrong = fals

I musi działać :) Upewnij się, że żaden router nie blokuje połączenia. Gdyby jednak nie zadziałało, to łączysz konsolę z komputerem kabelkiem i otwierasz przeglądarkę jakąś. Po podpięciu kabla w FSD pojawi się ip konsoli. Wpisujesz je w adresie przeglądarki i logujesz się bezpośrednio do konsoli. Hasło i login to f3http i tam w zakładkach wybierasz gry i zakładkę możesz wgrać ręcznie.

Wczytywanie...

Poleć forum