1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie mogę podłączyć się do xbox live, a na PC nie działa strona xbox.com

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez nildur, Październik 6, 2013.

1. nildur

nildur Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam taki problem, że nie mogę podłączyć się do usługi xbox live na konsoli xbox 360. Jeszcze dzisiaj rano normalnie się łączyłem.

Dzisiaj nie mogłem, myślałem że to usługa xbox live padła, ale testując połączenie konsola > to się łączy z routerem ale z internetem już nie. Na PC normalnie internet mi działa.

Chciałem sprawdzić jak tam osiągnięcia więc spróbowałem zajrzeć na swoje konto poprzez stronę Xbox Live Gold - Xbox.com jednak nie można odnaleźć serwera, tak na każdej przeglądarce.

Pomyślałem, że to coś z internetem, zadzwoniłem do pomocy technicznej mojego usługodawcy internetowego gdzie mam stałe IP, poprosiłem o sprawdzenie czy jest coś nie tak. U nich wszystko w porządku i strona im działa.

Nic nie zmieniałem, po prostu przestało działać i nie rozumiem, czemu strona xbox.com w ogóle mi nie działa. Nic nie rozumiem.

Już dobrze działa, ale ciekawe czy ktoś na świecie poda mi przyczynę.

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shodan155

Shodan155 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olkusz
    Zapomniałeś uiścić opłatę na konto Parafialne. :)

Wczytywanie...

Poleć forum