1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie mogę połączyć się z xbox live - zbyt mały współczynnik mtu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez huubert9, Czerwiec 7, 2010.

1. huubert9

huubert9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Taki właśnie napis wyświetla mi się po sprawdzaniu stanu sieci. Próbowałem konfigurować router, jednak w opcja tej konfiguracji nie ma możliwości zmiany mtu. Dodam, że dziwne jest to, że kiedy włączyłem Bad Company 2 i miałabyć zrobiona jakaś aktualizacja to udało mi się połączyć. A po ponownym włączeniu konsoli nie mogłem tego zrobić. Ktoś wie jak mi pomóc? Naprawdę bardzo mi na tym zależy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Namito33Pl

Namito33Pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań miasto doznań
    Zaloguj sie na ruterka i zmien wartośc MTU NA 1400. Adres zalogowania do rutera to najczęściej > http://192.168.1.1/ admin/admin . powiedz czy ci pomogło . Pozdrawiam .

4. Bartek7

Bartek7 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    hehe .

Wczytywanie...

Poleć forum