1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nie mogę połączyć xbox360 (ma jtaga) z pc

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez luca242007, Październik 16, 2010.

1. luca242007

luca242007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam problem z takim połączeniem,między konsolą a pc używam normalnego przewodu rj45,xexmenu pokazuje mi adres "xa",wpisuje go w ustawieniach programu flash FXP,w ustawieniach tego programu wpisuję również port21,login,hasło,potem to akceptuję,daję polecenia połączenia pc z "xem",komputer zaczyna łączyć i ****...po chwili pojawia się komunikat,że nie może się połączyć,ale pokazuje właściwy adres konsoli i nr portu,mówi,że ponowi próby,ale wszystko bez powodzenia,dlaczego?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odpal FSD 2.0a i zobacz czy konsola otrzymuje adres ip (rozumiem że na auto jest)

4. pemek

pemek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    jeśli nie podłączałes wcześnie j do PC to wyłącz firewalla w winzgrozie i zobaczysz czy Ci działa.

5. luca242007

luca242007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    firewall mam wyłączoną,i nie może połączyć z "xem",może mam trafione gniazko od kabla rj45,bo flash fxp łączy mnie z internetem,da radę robić transfery albo może muszę coś zmienić w ustawieniach xboxa,ale co adres mam ustawienia automat....

Wczytywanie...

Poleć forum