1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie mogę się zdecydować :)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dreamotron, Listopad 14, 2010.

1. dreamotron

dreamotron Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !

Wiem, że takich tematów jest masa, ale proszę pomóżcie mi w podjęciu wyboru. Mam 1200 zł na wydanie. Mój dylemat to czy wybrać xboxa 360 slim, czy elite z dodatkowym padem:

XBOX360 Elite 120GB dysk PROMOCJA LT1.1 - konsolownia.pl

Konsola będzie przerabiana, nie interesuje mnie granie online. Jedni piszą, że przy przeróbce najlepszy jest wybór elite, a mnie z drugiej strony bardzo się podoba design slima...doradźcie proszę

2. Lotnik421 Xbox One

3. Iskier97

Iskier97 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piotrków Tryb.
    Ja bym wybrał Elite z 2 padami chyba że masz mało miejsca w pokoju (np. trzymasz xboxa na biórku). A tak masz pada i możesz pograć z kumplem.

4. dreamotron

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedź! Powiedzcie mi czy elite rzeczywiście jest tak głośny, czy to tylko mity? Konsola z linku wyżej ma płytę jasper 2, czym się różni od wcześniejszego jaspera?

5. speeder114

speeder114 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Proszowice
    Wybierz Elite. Ja go wybrałem. Teraz jestem zadowolony i gramy z bratem we dwójkę.

6. Iskier97

Iskier97 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piotrków Tryb.
    Sam mam Elite i nie uważam żeby był głośny (po prostu instaluję gry i w trakcie grania napęd "siedzi cicho"), no chociaż może to też dlatego że nie mam dobrego porównania ale wiem że w nocy jak gram w domu nikt nie usłyszy .

7. dreamotron

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chyba mój wybór padnie na elite, ale poczekam jeszcze na LT +, a tak już bym sobie pograł :)

Wczytywanie...

Poleć forum