1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie moge stworzyć tematu na Forum Rapidshare Gry!!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez elempl, Sierpień 5, 2009.

1. elempl

elempl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ŁDZ
    Witam,
    własnie chciałem wrzucić świeży release na forum Rapidshare i niestety ale mam taką piękną wiadomość

Kod:
    elempl nie masz dostępu do tej strony. Prawdopodobne powody to:
    Twoje konto nie ma wystarczających uprawnień, aby przeglądać tę stronę,

Próbujesz edytować cudzą wiadomość lub wykonywać jakiekolwiek inne akcje administracyjne,

Twoje konto nie zostało w pełni aktywowane lub jest wyłączone przez administratora,
    Jeszcze nie tak dawno tworzylem tematy bez problemu i chcialbym sie dowiedziec czemu mam zablokowany dostęp tylko do tego forum?

Wczytywanie...

Poleć forum