1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie moge uruchomić "engine" w xlink kai

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ...:::Anarkad:::..., Wrzesień 9, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Pomóżcie, nie moge uruchomić tego silnika z xlinka, próbowałem reinstalacji ale nic z tego, jak próbuje go uruchomić coś sie ładuje i na tym sie kończy ....

2. Lotnik421 Xbox One

3. ...:::Anarkad:::...

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
  4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    silnik pojawia sie w trayu czyli kolo zegarka. ta mała ikonka to juz engine - to ci sie nie odpala ? czy GUI ?

5. ...:::Anarkad:::...

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    engine, tej ikony nie mam ;/ próbowałem reinstalować ale na nic ...

ref, nawet zmiana zgodności nie pomaga... ani uruchom program jako administrator (mam windows 7)

up, pomoże ktoś?? próbowałem zainstalować net framework 2.0 ale wyskakuje mi taki komunikat ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting i nie wiem jaki aplet mam włączyć/wyłączyć

znalazłem sposób na to, trzeba wejść pod tą ścieżkę Windows Vista: C:\Users\%user%\AppData\Roaming\ i usunąć folder xlinka (ale najpierw trzeba go odinstalować, ale pojawił się kolejny problem, gdy uruchamiam engine lub configuration wyświetlał mi się komunikat "unable to initialize PSSDK library", uruchomiłem jako administrator ale pisze błąd odczytywania strony.... i tu poległem, wie ktoś jak to naprawić??

6. Neski

Neski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    PSSDK library - brakuje biblioteki - ja zainstalowałem WINICAP czy jakoś tak :) i działa

7. ...:::Anarkad:::...

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    uruchomiłem jako admin, "błąd storyn" reinstal, uruchom jako admin i działa ;D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum