1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie mogę wgrać Dashboardu z płyty

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez hools35, Luty 10, 2010.

1. hools35

hools35 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam wszystkich mam problem mianowicie zgrałem sobie dzisiaj na płytke gre Army Of Two i konsola wymaga aktualizacji aby móc grać w tą gre więc ściągnołem Aktualizacja Dashboard - offline [2.0.8955.0+Avatar/UpdateSPY] nagrałem na płytę Verbatim DVD+R DL i postępuje według http://xboxforum.pl/ogolne-f71/aktu...fline-[2-0-8955-0-avatar-updatespy]-7365.html i wyskakuje że dysk z wieloma plikami nie wiem co robić nie prubowałem z pendriva bo nie mam ale chyba bede musiał bo 2 płyty już\ sie poszły wietrzyć jak możecie to doradźcie co jest nie tak

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    na plycie/penie musi byc folder $SystemUpdate i w nim plik z aktualizacja. zobacz czy masz tak wrzucone. Aktualizacje zrob z pena, jak chcesz z plytki to moze byc zwykla cd lub dvd.

4. Mario28

Mario28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Opole
    Miałem kiedyś ten sam problem od tego czasu aktualizuje z pendriva osczędzam na płytkach i jest wygodniej przy wyłączonej konsoli wkładasz pendriva i uruchamiasz ją konsola zaczyna się aktualizować !!

5. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    przecież napisał że nie ma pendriva...

tu masz opis jak to zrobić od producenta:
    możesz nagrać na zwykłą CD lub DVD
    Xbox.com | New Xbox Experience jest już dostępny tutaj!
    po ściągnięciu około 85MB trzeba rozpakować !
    „$SystemUpdate_Fall09_8955.zip”
    i rozpakowany katalog nagrać na płytkę bez zmiany nazwy !

.

Wczytywanie...

Poleć forum