1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie moge wgrac fsd

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez gugiel, Styczeń 5, 2013.

1. gugiel

gugiel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nordhorn, Germany, Germany
    Podnioslem dash do 16202 i nie moge wgrac fsd,nie widzi mi pena,tylko wlacza sie odrazu do nxe.porsze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
  4. gugiel

gugiel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nordhorn, Germany, Germany
    Czytam to cały dzień,probowałem wszystkich metod sciagam te pliki,wrzucam na pena i nic mi sie nie uruchamia.wgrałem jakis program usbxtaf wedlug tego poradnika i wrzucilem te xexmenu tak jak jest na skrinach,uruchamiam w konsoli te xex ale nie wiem co dalej
    według tego poradnika http://www.se7ensins.com/forums/threads/jtag-how-to-run-xexmenu-with-only-a-usb-drive.210373/

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Wczytywanie...

Poleć forum