1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie mogę włączyć FSD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez morris, Grudzień 19, 2014.

1. morris

morris Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Na początku zaznaczam że jestem laikiem i dopiero co zacząłem uczyć się obsługiwać Xbox360
    Problem jest następujący : Mam Xboxa ze zrobionym RGH. Wszystko działało jak trzeba, działała mi ta skórka freestyle dash, wyglądało to podobnie jak tu : www.mediafire.com/convkey/93c0/juoncke4ubw32bf6g.jpg
    Następnie przy instalowaniu 4-tej gry coś zacząłem kombinować ze ściezkami, w pewnym momencie chciałem jedną usunąc ale wyswietlał się tylko komunikat że trwa usuwanie danych gry i tak z półgodziny to trwało, więc stwierdziłem, że wyjde z tych ustawień, i jak przystało na "informatyka" laika wyłącze i włącze Xboxa. Jak postanowiłem tak zrobiłem, jednak po włączeniu, nie było już tego fajnego menu, który jeśli dobrze rozumiem nazywacie FSD, tylko zwykłe oryginalne menu od XBoxa ( w któym nie ma menadzera plikow itp itd) (wygląda to mniej wiecej o tak : http://www.chip.pl/blobimgs/2012/10/full/5690253aed7ef8127ee24006e3721e37.jpeg )

Z internetem się nie łączyłem i żadnych aktualizacji nie ściągałem. Prosze pomóżcie i powiedzcie jak amatorowi co zrobić.

Wczytywanie...

Poleć forum