1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nie mogę wystawić nic w dziale giełda

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez koksik1000, Styczeń 4, 2011.

1. koksik1000

koksik1000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie mam jeszcze 20 postów i moge pisać tylko w dziale dla świeżaków ale chce napisac temat w dziale giełda poniewaz jak pisze w dziale dla świezaków że chce coś sprzedać to mie zaraz wywalaja do kosza wiec ide w giełde sprzedaj i nowy temat a tam mi wyskakuje takie coś:
    koksik1000 nie masz dostępu do tej strony. Prawdopodobne powody to:
    1.Twoje konto nie ma wystarczających uprawnień, aby przeglądać tę stronę,
    2.Próbujesz edytować cudzą wiadomość lub wykonywać jakiekolwiek inne akcje administracyjne,
    3.Twoje konto nie zostało w pełni aktywowane lub jest wyłączone przez administratora,
    co mam zrobic żeby napisać tepad wdziale giełda

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sir Dejv

Sir Dejv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza.
    Nabij 20 postow i po sprawie -.-'

4. FaHaC