1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie mogę zaaktualizować konsoli.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez blax16, Maj 14, 2011.

1. blax16

blax16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, mam pewien problem. Mam Xbox 360 jasper z najnowszym ixtreme. Zgrałem sobie NFS Shift 2 i po włożeniu płyty prosi mnie o aktualizację. I tu się zaczyna problem. Ściągnąłem dashoboard z xbox.com - oficjalnej strony ( strona en-US nie pl nie wiem czy to ma znaczenie) zgrałem pliki na płytę tak, że nazwa płyty to $SystemUpdate9199 i na płycie jest folder $SystemUpdate. Problem w tym, że jak wkładam ją do konsoli potem wyłączam konsolę to nie pyta mnie o aktualizację tylko pojawia sie interfejs i że w napędzie jest płyta z danymi i mogę tylko wysunąć. Proszę bardzo o pomoc, albo czy można ominąć jakoś aktualizację. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. krecebeke

krecebeke Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mozesz podlaczyc smialo

4. blax16

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzięki pomogło! Btw. to było suche

5. piotrek95pl

piotrek95pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    zgraj aktualizacje na pendrive

6. blax16

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Niestety wciąż nic, jakie jest ryzyko, że dostane bana przy aktualizacji przez internet?

7. Xonee

Xonee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    narazie nie ma zadnej fali banow podlacz smialo xboxa do neta sciagnij szybko aktualizacje i odlacz ixboxa od neta ew w najgorszym wypadku moze ci oflagowac konsole ale bana nie powinienes dostac nowy ix jest naj mniej wykrywalny wiec nie boj sie podlacz sciagnij i odlacz ;)

8. fruugat

fruugat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja gram sobie live... Jeżeli masz LT+ to też podłącz i nie dostaniesz bana.

Wczytywanie...

Poleć forum