1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie mogę zalogować się ani pobrać profilu (błąd 8015000A)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wojciech Nadolecki, Październik 15, 2014.

1. Wojciech Nadolecki

Wojciech Nadolecki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Grudziadz, Poland, Poland
    Witam.
    Od 8 dni nie mogę zalogować się do xbox live - podczas logowania w konsoli wyskakuje mi błąd 8015000A. Pokazuje się komunikat, że odłączono od usługi xbox live.
    Próbowałem usuwać profil żeby go pobrać - nic nie dało. Testy połączenia sieciowego - żadnego problemu. Nawet porty dla usługi xbox live otworzyłem. Dodam, że przez 9 dni miałem widniejący alert na stronie xbox.com - dotyczył on ograniczenia usługi skydrive - problem zniknął dziś rano. Ale nadal nie mogę zalogować się do xbox live. W ostatnim dniu działania xbox live zmieniłem adres rozliczeniowy. Kontaktowałem się z suppertem microsoftu na czacie - dwa razy. Nigdy nie byli pewni skąd wynika ten problem - sprawdzali mi konto to podobno było ok, twierdzili, że może to wynika z trwającej weryfikacji adresu rozliczeniowego. Dodam, że problem pojawił się po wygaśnięciu subksrypcji na xbox live gold. Ale przecież pozostał mi xbox live, więc powinienem mieć możliwość logowania się. Proszę o pomoc doświadczonych użytkowników.:wink:
    Poniżej screny z problemu:

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Załóż nowe konto xbox live będziesz mial jasny obraz. Winą bedzie profil zapewne

4. Wojciech Nadolecki

Wojciech Nadolecki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Grudziadz, Poland, Poland
    Mam ponad 8 gier kupionych przez live gold...przepadną mi bo są przypisane do profilu. Mam też trochę osiągnięć. Nie da się tego jakoś uratować?

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Gry będą działać na drugim profilu. Osiągnięcia nie sa ważne. Sprawdz czy konsola łączy sie z xboxlive. Jesli tak to pisz do usa pomogą ci z profilem.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum