1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie mogę znaleźć pewnych ustawień

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Zegatrik, Lipiec 12, 2015.

1. Zegatrik

Zegatrik Guest

Witam,

Mam taki problem, przy tworzeniu konta na xboxie one wyskoczyły mi dwie ikony bodajże wyboru jakiś ustawień ekranu bo przemknely mi jakieś rysunki kabli czy coś podobnego, niestety kliknalem szybko na padzie i nie wiem co zatwierdziłem, teraz mnie to nurtuje, nie mogę podobnych ustawień znaleźć w menu. Co to było i jak do tego powrócić ? :) przykladam dużą uwagę do jakości obrazu a może nóż zatwierdziłem ten gorszy wybór ;)

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Naciśnij na padzie przycisk który kiedyś się nazywał start wyskoczy rozwijane menu wybierz ustawienia następnie wyskoczy okno z kafelkami a na dole masz obraz i dźwięk. Chyba o to ci chodzi tak ?

4. Zegatrik

Zegatrik Guest

Nie, to przy zakładaniu konta pojawiły się tak jakby dwa kwadraty obok siebie i w jednym były jakieś informacje i w drugim

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

5. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    763
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    moze chodzi ci o tryb konsoli czy oszczędny czy Instant-On jeśli tak to masz tez w ustawieniach w dziale zasilanie

Wczytywanie...

Poleć forum