1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie mogę zrealizowac kodu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez machos89, Marzec 20, 2011.

1. machos89

machos89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Mam mały problem otóż kupiłem na allegro kod na przedłużenie konta o 3 miesiące na Xbox Live. Po wprowadzeniu kodu wyskakuje komunikat " Nie można było pobrac wymaganych informacji z Xbox live kod błędu 80169D3A. Pisałem do gościa z allegro to odpisał mi takie coś : "błąd który sie wyświetla oznacza że należy zaktualizować informacje płatnicze na Pana koncie Live,prawdopodobnie ma Pan ustawioną płtaność kartą kredytową I należy to zmienić dzwoniąc na infolinię xbox live,drugim powodem mogą być niepełne dane billingowe Pana konta,należy je uzupełnić" Może mi ktoś pomóc i powiedzieć co robię ewentualnie źle??

2. Lotnik421 Xbox One

3. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Zrob tak jak poradzil Ci ten gość, poprostu zadzwoń do Warszawy, siedziby Microsoftu i przedstaw im ten problem - tak bedzie najprościej. :)

4. Skillah

Skillah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mialem tak samo a wlasciwie zona;) podala jak mieszkala w niemczech numer kart i potem nie korzystala i zablokowali jej mozliwoes realizacji, udalo sie zalatwic po jednym telefonie. Zmienila dane na pl i odblokowali

Wczytywanie...

Poleć forum