Nie może odczytać gry.

czerwin97

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam nową przeróbkę LT+3.0 i najnowszy Dash. Nagrywam gry na płytach EMTEC . Assassin's creed Revelation działa bez problemów. Niestety gdy pobrałem The Run oraz UFC Undisputed 3, to wyskakuje mi, że nie może odczytać płytki i że mam przeczyścić ją szmatką lub zresetować konsole. Robię to co każą lecz nie pomaga. Przy Assassinie czasem też tak się robi ale rzadko. Proszę o pomoc.
 

harrymason88

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem emtec to chyba najgorsze plytki spróbuj chociaz na platynkach-esperanza mam Tom Clancys Hawx na emtec i po roku czasu nie odpala wogóle,wczesniej tylko zgranie na dysk pomogło bo równiez komunikat o szmatce:)
 

czerwin97

Użytkownik
Użytkownik
Myślę, że będę kupował Verbatimy. Nie są wiele droższe, a lepsze. Myślicie, że to powinno pożegnać mój problem?
 

harrymason88

Użytkownik
Użytkownik
Mysle za tak ja nagrywam tylko na verbatim i niema lipy konsolka ma juz swój wiek ale łapie wszystkie gierce bez zadnych ale:)
Jak wspomniałem wczesniej emtec do gier to katastrofa:)
 

czerwin97

Użytkownik
Użytkownik
Okej. Dzięki wielkie. Może w końcu sobie porządnie pogram. :)
 

zolnierz45

Banned
Jak kolega wyżej tylko verbatim.Ja kupiłem TDK ostatnio bo verbatimów brak to mi Img burn wy....ł błąd i nawet się nie nagrała do końca także only verbatim :smile:
 

lschabol

Świeżak
Świeżak
Nagrywałem na Platinum (Lg GSA-H66N) konsola (arcade leciwa) nie mogła załapać płyty (komunikat:wyczyść ściereczka) za którymś razem po auto odtwarzaniu załapywała , przerzuciłem się na vorbatim problem znikł...

Po nagraniu platinium nie wykazywało żadnych błędów przechodziło weryfikacje imgburn, ale w konsoli takie cuda się działy..
 

duszekx360

Użytkownik
Użytkownik
i to jest cala magia Verbatim :D lepiej dolozyc kilka groszy i miec kazda gre . Mozna tez tlumaczyc sobie tak ze 10 plytek za 50zl nie drogo, bo gdyby nam przyszlo kupic takie gry orginalne w sklepie to 1000zl poszloby sie bujac .

Wysłane z mojego Gio za pomocą Tapatalk 2 !
 

Do góry Bottom