1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie może odczytać gry.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez czerwin97, Sierpień 8, 2012.

1. czerwin97

czerwin97 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białogard
    Witam. Mam nową przeróbkę LT+3.0 i najnowszy Dash. Nagrywam gry na płytach EMTEC . Assassin's creed Revelation działa bez problemów. Niestety gdy pobrałem The Run oraz UFC Undisputed 3, to wyskakuje mi, że nie może odczytać płytki i że mam przeczyścić ją szmatką lub zresetować konsole. Robię to co każą lecz nie pomaga. Przy Assassinie czasem też tak się robi ale rzadko. Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. harrymason88

harrymason88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    BDG
    Moim zdaniem emtec to chyba najgorsze plytki spróbuj chociaz na platynkach-esperanza mam Tom Clancys Hawx na emtec i po roku czasu nie odpala wogóle,wczesniej tylko zgranie na dysk pomogło bo równiez komunikat o szmatce:)

1 osoba to lubi.
  4. czerwin97

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białogard
    Myślę, że będę kupował Verbatimy. Nie są wiele droższe, a lepsze. Myślicie, że to powinno pożegnać mój problem?

5. harrymason88

harrymason88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    BDG
    Mysle za tak ja nagrywam tylko na verbatim i niema lipy konsolka ma juz swój wiek ale łapie wszystkie gierce bez zadnych ale:)
    Jak wspomniałem wczesniej emtec do gier to katastrofa:)

1 osoba to lubi.
  6. czerwin97

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białogard
    Okej. Dzięki wielkie. Może w końcu sobie porządnie pogram. :)

7. zolnierz45

zolnierz45 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ino
    Jak kolega wyżej tylko verbatim.Ja kupiłem TDK ostatnio bo verbatimów brak to mi Img burn wy....ł błąd i nawet się nie nagrała do końca także only verbatim :smile:

8. lschabol

lschabol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nagrywałem na Platinum (Lg GSA-H66N) konsola (arcade leciwa) nie mogła załapać płyty (komunikat:wyczyść ściereczka) za którymś razem po auto odtwarzaniu załapywała , przerzuciłem się na vorbatim problem znikł...

Po nagraniu platinium nie wykazywało żadnych błędów przechodziło weryfikacje imgburn, ale w konsoli takie cuda się działy..

9. duszekx360

duszekx360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    i to jest cala magia Verbatim :D lepiej dolozyc kilka groszy i miec kazda gre . Mozna tez tlumaczyc sobie tak ze 10 plytek za 50zl nie drogo, bo gdyby nam przyszlo kupic takie gry orginalne w sklepie to 1000zl poszloby sie bujac .

Wysłane z mojego Gio za pomocą Tapatalk 2 !

Wczytywanie...

Poleć forum