Nie możesz się zdecydować na jakąś grę? Pisz Tutaj!

xlc

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ll -> brotherhood -> revelations
lll - nowy bohater i historia
lV (Black flag) - nowy bohater i historia
Ogólnie każda część jest jakoś połączona ze sobą ale najbardziej te przed lll bo mają jednego bohatera ( Ezio ) . Mi osobiście Black flag i Revelations najbardziej przypadł do gustu ;)
 

spy__

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Siemka czy warto zagrac w quantum break ? Dzieki
 

Aldric666

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mam pytanie: czy warto jeszcze kupić Battlefield 3 Premium Edition na X360? Słyszałem, że EA wyłączyło oficjalne serwery i zostały wyłącznie te opłacane przez graczy. Czy jest z kim porać Online? Bo dla samej kampanii chyba nie warto wydawać 50zł.
 

Cyga0000

Użytkownik
Użytkownik
50 zł to zdecydowanie za dużo. Ta gra była rozdawana za darmo, na pewno jest gdzieś taniej.
 

włatca_trawnikuf

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pytanie związane z grą.
Czy jak kupie cyfrę mafii w peordzerze że szwagrem, to i on i ja będę miał dodatkowa zawartość ?

Wysłane z mojego SM-T285 przy użyciu Tapatalka
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Pytanie związane z grą.
Czy jak kupie cyfrę mafii w peordzerze że szwagrem, to i on i ja będę miał dodatkowa zawartość ?

Wysłane z mojego SM-T285 przy użyciu Tapatalka
Jeżeli chodzi o DLC to tak, jeżeli jakies dodatki pokroju kasy to raczej nie.
 

Aldric666

Użytkownik
Użytkownik
50 zł to zdecydowanie za dużo. Ta gra była rozdawana za darmo, na pewno jest gdzieś taniej.
Za darmo były rozdawane DLC do Battlefield 4 na konsoli X360/XBO, a Battlefield 3 za darmo był tylko na PC. Cena to sprawa drugorzędna, bo czy wydam 10zł czy 50zł będzie bez znaczenia - strace je bezpowrotnie jesli okaże się że nikogo nie ma na serwerach i gra jest martwa, a raz się tak naciąłem, więc teraz jestem ostrożniejszy. Czy ktos, kto ma ta grę, aktywnie w nią gra, może mi potwierdzić ilość serwerów, liczbę graczy aktywnie grających Online?
 

Stoli94

Świeżak
Świeżak
Szukam czegos jak ufc lub mma przez neta . Wszystko co kuppiłem ma zamkniete serwery pomocyyy.
 

johnybiu

Użytkownik
Użytkownik
Metro last light czy Dishonored?
 

szyszek2121

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Metro last light czy Dishonored?
W 100% metro :)
 

B0ni3k

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To zalez
Metro last light czy Dishonored?
To zalezy co lubisz , metro to strzelanka z fajna fabula i eksploracja terenu a disheored skrdanka zabijanka z jakimiś elementami magi , nie grałem widziałem filmiki na yt, metro grałem i polecam
 

ten30

Świeżak
Świeżak
Witam
Szukam gry podobnej do super Mario packmana dla sześciolatków może coś polecicie?
 

szyszek2121

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Witam
Szukam gry podobnej do super Mario packmana dla sześciolatków może coś polecicie?
Polecam serie Rayman, myśle że ogarnęliby spokojnie ;)
 

ten30

Świeżak
Świeżak
Dzięki;) jedna jest, poczekam na więcej. Chodzi mi że zbierasz jakieś jablka skaczesz po drzewach i takie tam.
 

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Chodzi mi że zbierasz jakieś jablka skaczesz po drzewach i takie tam.
Unravel...
 

ten30

Świeżak
Świeżak
Przyjąłem;)
 

rafu_007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Co lepiej wybrać Diablo 3 i watch dogs z wszystkimi dodatkami czy watchdogs 2?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Diablo 3 i watch dogs z wszystkimi dodatkami
właśnie tak... ja przy WD bawiłem się lepiej niż przy WD2... po drugie WD2 będzie taniał oto kupisz później ;)
 

Do góry Bottom