1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie można autoryzować dysku - dziwny problem :(

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez ShAdOw95, Marzec 14, 2014.

1. ShAdOw95

ShAdOw95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wojkowice
    Witam. Otóż mam dziwny problem z jedną grą - GRID 2. I to strasznie upierdliwy. Posiadam falcona z lt 3.0 i jak do tej pory wszystkie wypalone gry działały bez problemu. Czy ta gra ma jakiś CIV czy inne pieroństwo? Za każdym razem gdy próbuje uruchomić grę wywala błąd autoryzacji dysku a gra jest uruchomiona z płyty. Nagrywam na Verbatimkach 8,5GB DVD+R wszystki inne gry chodzą bez zarzutu zarówno XGD2 jak i XGD3. Wypalam zwykłą nagrywarką ale to chyba nie problem nagrywarki. Po prostu ja już nie mam sił do tego nawet nie wiem co to może być :( wywala po minucie, po 2 a czasem nawet uda się jeden wyścig ukończyć... Myślałem że to wina obrazu bo za 1 razem nie przepuściłem go przez ABGX więc wypaliłem 2 raz i ABGX sprawdził wszystko, topologia jest także wszystko ok. Pierw wypaliłem z prędkością x4.0 bo tak przeważnie na verbach wypalam. Później x2.4 i jest to samo... Druga płyta poszła się walić... No to wpadłem na pomysł że sprobuję z wersją SPARE, wcześniej miałem Polską Unlimited. SPARE jest po angielsku. Dałem do ABGX wgrałem topologię coś tam jeszcze poprawiło i wypaliłem. Wszystko fajnie, a po kilku sekundach ten sam błąd wywala -.- lecz jedna rzecz mi się nie podobała którą zauważyłem przy nagrywaniu GRID'a 2. Że tzw. "Layer Break" się zmienia a IMGBurn zapisuje to jako ostrzeżenie. Tzn w pliku .dvd mam 2133520 a mi zmienia na domyślną 208 coś tam dalej... Wcześniej nie zwróciłem na to uwagi... Ale GTA V mi hula znakomicie z tym, że było to już dość dawno nagrana gra. Nie wiem o co chodzi... Ale chyba w Grida 2 na moim xboxie sobie nie pogram :( Ostatecznie zwalam na winę nagrywarki, lub zabezpieczenia CIV od codemasters... nie mam pomysłów czego to może być wina? Błąd autoryzacji dysku wawalał mi dzisiaj przy GTA V ale jak odpaliłem go z pendrivea więc to normalne przy XGD3. Ale żeby z płyty i to czystej nowiutkiej taki błąd wywalił? Czy to może być przez ten layer break?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
  4. ShAdOw95

ShAdOw95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wojkowice
    Tak myślałem, czyli 3 płyty verbatim nadają się do wyrzucenia? Nie idzie tego jakoś naprawić? Albo z pendrive'a odpalić + Silence MOD (trick z MP3). Szkoda :( Dziwne jest to, że dema Dirt Showdown jak i GRID 2 tez posiadają chyba CIV. Bo jak mam płytkę obojętnie jaką w napędzie, a gra z dysku odpalona (demo) to wywala błąd autoryzacji dysku, a gdy wyjmiemy płytkę i uruchomimy demo, można normalnie grać (mówie to o Dirt Showdown demo i GRID 2) to są chyba jakieś żarty 0.o

5. swierzak85

swierzak85 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    koledzy pomożcie jak nagrac mgs ground zero pod lt3.0 dawno tego nie robilem nagralem normalnie obraz przez cdclone przy uzuciu ihasa 124b i nie czyta mi plyty plytki verbatim z gory dziekuje za pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum