1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie można autoryzować dysku.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gawronxbox360, Listopad 26, 2013.

1. gawronxbox360

gawronxbox360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie, mam pytanie po ściągnieciu FIFY 14'stki, wyjaśnie na początku co i jak: Posiadam zwykłą nagrywarkę nie ihas, z tego co wyczytałem zwykłą nagrywarką wypali się gra w 97 % a nie w 100% okej, pomijając, wyczytałem również, że jest sposób z muzyką w xboxie, otóż do tego przejde. Gre zainstalowałem na dysku, z tego co mi wiadomo napęd nie dostaje w du.., jeżeli zainstalowany jest na dysku, niżeli z płyty. okej.. Grałem w gierke bez sposobu z muzyką, 5 minut gry, i wystapił problem: błąd gry, nie można autoryzować dysku, xbox sie wyłączył.. Włączyłem go, wszedłem w muzyke, włączyłem byle co, wyciszając muzyczke, odpaliłem gre i co? Wszystko cacy ;d chodzi jak szatan, po 10 minutach wyłączyłem muzyke i co? gra dalej chodzi i nic się nie dzieje ;d, hah i teraz pytanie mam do was chłopaki, czy to jest jakies zabezpieczenie czy co? bo nie czaje tego ze muzyka wlaczona i wszystko gra nawet jak muzyke wylacze pozniej wszystko dziala, tylko jak gre uruchomie bez muzyki takie cos sie dzieje z " nie autoryzowaniem dysku" oraz czy naped dostaje przez to w du.. czy nie? Prosiłbym o odpowiedz, z gory dzieki wielkie :) Czy inne gry tez tak chodza? Kumpel od którego kupiłem xboxa miał gta v które gram normalnie, 1 i 2 płyte, 1 była niby zainstalowana a 2 nie, bo niby jakieś problemy są z grafiką jak 2 sie zainstaluje, czy tez wszystko jest okey? Nic nie dostaje po dupsku? Pozdrawiam i licze na wszystkie odpowiedzi, osób które w tym siedzą, pozdro!

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Napęd nie dostaje po d.upie, to jest znany wszystkim trick z mp3. Tak to po prostu działa.

1 osoba to lubi.
  4. gawronxbox360

gawronxbox360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki, tego mi było trzeba wiedzieć. :)

Wczytywanie...

Poleć forum