1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie można autoryzować dysku

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez ...:::Anarkad:::..., Styczeń 17, 2012.

1. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    wgrałem kumplowi lt 3.0, jest szczęśliwym posiadaczem cichej aktualizacji, nagrałem mu nfs the run i battlefield 3 (nagrane w IHAS) ale gdy te gry nagra na dysk i próbuje je uruchomić wyskakuje komunikat o nie autoryzowanym dysku (gry patchowane w abgx 1.0.6) czemu tak sie dzieje?? a może on nie ma wcale tej cichej aktualizacji tzn nie pobrała sie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jarek8821

Jarek8821 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    Niech odinstaluje gry z dysku, wyczysci pamiec podreczna i od nowa zainstaluje. powinno pomoc

4. ...:::Anarkad:::...

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    nie wydaje mi sie żeby to zadziałało bo on ma nową konsole nie były instalowane żadne title update ale spróbuje. I mam jedną uwagę do nagrywania gier, gdy nagrywam gr clonecd to zawsze muszę zaznaczyć "Zapisuj aż do osiągnięcia końca tego medium" to ma tak być ?? czy od razu powinno nagrywać

5. cookie_monster

cookie_monster Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam ten sam problem. Pomógł format dysku w Twoim przypadku ??

6. bakahk

bakahk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    małe odkopywanie tematu, ale jakoś umknęło mi porównanie [ImgBurn vs CloneCD]@iHAS_CFW:

a sprawdzałeś może czy:
    nagrywając u siebie CloneCD (mimo, iż na iHAS_CFW) wyszło 100% - kopia 1:1 jak w ImgBurn (tu "plus" opcji weryfikuj)?

7. cookie_monster

cookie_monster Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Napisze ktoś jakiś konkret odnośnie tego błędu autoryzacji i jak się z nim uporać ??

8. weplausss

weplausss Banned Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0

W imgburnie nie powinno wyskoczyc zadne okienko powinien normalnie sam wypalac jak normalna plyte dvd
    jezeli wyskakuje ci info ze brakuje miejsca na plycie to zle sflashowales ihasa

9. bakahk

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    błąd autoryzacji opisany w pierwszym poście jest łudząco podobny do problemu kopi truncate (wypalonych zwykłą nagrywarką) zainstalowanych na najnowszym DASH`u, rozwiązaniem problemu jest wypalenie kopii 1:1 (do czego niezbędny jest iHAS_CFW, ale i w niektórych przypadkach, jak widać, mile widziany jest test już wypalonej płyty za pomocą abgx`a); krótko: masz kopie XGD3 1:1 to nie powinieneś mieć "błędu autoryzacji" po instalacji gry na HDD";

Napęd: iHAS524B_CFW (iXtreme Burner MAX v1.0 "wgrany" osobiście, bez błędów zgodnie z wytycznymi producenta);

Płyta: Verbatim MKM-003-00 2.4x;

ImgBurn v2.5.6.0: zero problemów;

CloneCD v5.3.1.4: error = propozycja nagrywania "do końca medium" - efekt oczywisty = źle nagrana płyta;

Wniosek:
    albo źle wgrany CFW co sugeruje Szanowny darmon*, albo ImgBurn "zamiast" CloneCD co wydaje się mniej prawdopodobne; ale w takim wypadku nasuwa się pytanie "co jest źle"?
    *(oraz weplausss ale tu "chodzi" o błąd w ImgBurn);

co ma DASH do TU? może literówka i sugerowanie, że nowy DASH ma w sobie coś na wzór "cichej aktualizacji"?

10. ...:::Anarkad:::...

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    FW do nagrywarki jest dobrze wgrany bo jak wkładam pustą płyte to pisz 8,13gb, czyli co mam zmienić program do nagrywania na img burng?? oby nie bo jak nagrywam ing burng to zawsze przy instalacji na dysk wyskakuje error w 50%, ale ni wiem jak teraz

11. bakahk

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    p.s "gdzie Ci pisze"? (jest napisane);

dla DVD+R DL* ImgBurn na iHAS_CFW pokazuje "Free Space: 8*738*897*920 bytes"
    dla DVD+R DL* ImgBurn na "zwykłej" pokazuje "Free Space: 8*547*991*552 bytes"

*dla Disc ID: MKM-003-00; RICOHJPN-D01-67; RITEK-S04-66; - takie były pod ręką;

opierając się tylko na własnych doświadczeniach polecam spróbować: [ImgBurn v2.5.6.0 + Verbatim 2.4x]@iHAS_CFW wszystko to na nieobciążonej jednostce;

12. ...:::Anarkad:::...

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    hmm no dobra spróbuje tyle że ja mam tdk a nie verbatim ;p

13. bakahk

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
  14. ...:::Anarkad:::...

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    tak, "przystosowałem" nagrywa z prędkością 2,4

15. bakahk

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    jeśli jeszcze "opcje" są pozaznaczane tak samo to nic tylko wypalać - ruletka jest zawsze, ale "może" - częściej się trafia;

p.s
    nie zdziwiłbym się gdybyś po przejściu na Verbatim`y nie miał problemów (gdy kombinowałem z RICOHJPN-D01-67 jak dobrze pamiętam, było nieźle ale, no właśnie ale po przejściu na Verb`y było już tylko dobrze :) )

16. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Dokładnie. Najpewniej nagrywać na verbatim i wszystko wg poradników. Jeżeli wtedy nie działa to jest problem:p

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

17. ojciecmoderator

ojciecmoderator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Największy problem tego forum. Najpierw przerabiają, wypalają i na końcu dopiero czytają i pytają. Jakbyś połapał troche wiedzy z poradników to nie byłoby tych pytań i kolejnego już podobnego tematu.

Wysłane z iPhone przez program Tapatalk

18. ariel111c

ariel111c Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    I tu Ci przyznam rację. Tyle jest o tym na necie wyraźnie napisane ,ale po co szukać.

19. ...:::Anarkad:::...

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    ta, prościej powiedzieć niż zrobić, czytałem nie jeden tutek i co? lipa, dzisiaj nagrałem bf3 img burngiem i nawet nie chce sie włączyć a img wypalił 100%

20. bakahk

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    jeszcze mała uwaga: "wypalił na 100%" to nie to samo co "wypalił na 100% i w 100% przeszedł weryfikacje w ImgBurn" a to może być duża różnica;

21. ...:::Anarkad:::...

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    no właśnie to mnie boli że niby nagra 100% a na weryfikajci wyskoczy błąd przy 49%...

Wczytywanie...

Poleć forum