1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie można autoryzować dysku

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bystry95, Kwiecień 19, 2012.

1. bystry95

bystry95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Nagrałem wczoraj u kolegi dwa razy pierwszą płytę Wiedźmina 2. Pierwsza płyta była nagrana ImgBurnem, podczas verify na 49% wyskoczył błąd gry nie dało się zainstalować. Nagraliśmy drugą płytę CloneCD i wszystko ładnie pięknie u niego się zainstalowało. U siebie w domu zainstalowałem gry (cloneCD) minuta gry i wyskakuje komunikat "Nie można autoryzować dysku" i konsola sama się ponownie uruchamia.

Ps. Zadzwoniłem do kolegi rano i okazało się że u niego działa. Grę zainstalował z płyty (cloneCD) a gra z tej źle nagranej (ImgBurnem).

Dane:
    LT 3.0 mój napęd LiteOn
    nagrywarka iHas124b iXtreme Burner Max, FW pod MBIPG101-R12-00.

Czy to wina techniczna? Czytałem o "cichej aktualizacji ale to było przy LT 2.0. Możliwe że złapałem ją na LT3.0 i jak można się tego pozbyć ? Xbox był podłączany do sieci.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Na 3.0 cicha Cie nie dotyczy

Wczytywanie...

Poleć forum