1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nie można nagrać obrazu z grą xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bundi, Marzec 21, 2011.

1. bundi

bundi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam ja mam taki problem ,nagrałem juz kilka płyt na xboxa ale z pół roku temu , teraz gdy chcę stworzyć obraz to pokazuje mi tylko 90-lub 150 mb na płycei która che przegrać obraz tworzy sie 10 sekund a kiedys 40 minut w czym problem probowałem na różnych komp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Kopie zrob programem IMG Burn.
    Plyta ma format xboxowy dlatego komputer nie widzi wszystkich plikow.

4. bundi

bundi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak ściągne z neta obraz na dysk póżniej 360 wawe pather,img burn wypalam to wszystko ok ,ale płytę którą kiedyś wypalałem kilka razy nie mogę zrobić obrazu na dysk bo obraz robi się kilka sekund

5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    No to mowie, zrob obraz IMG Burnem, tylko zaznacz opcje tworzenia obrazu, a nie kopiowanie plikow.

6. bundi

bundi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki przetestuje

Wczytywanie...

Poleć forum