"Nie mozna odczytac dysku....

Torio

Świeżak
Świeżak
Siemano. mam taki problem z konsola poniewaz najpierw nagralem w nba 2k14 i po chwili wyskoczyl komunikat "Nie mozna odczytac dysku. 1.Wyczysc dysk miekka sciereczka 2.ponownie uruchom konsole." myslalem ze plyta jest zepsuta ale nagralem drugi raz i to samo.. potem nagralem battlefielda 2 i jest tak samo.. Co moze byc tego przyczyna? Moze sprobowac wyczyscic pamiec podreczna konsoli ? Nie mam pojecia..
 

Krzychu1987

Banned
Jak dla mnie to źle nagrane płyty albo laser się kończy, masz jakiegoś oryginała do przetestowania ?
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Czym nagrywasz jakie plyty jaka nagrywarka jakie ustawienia? Nikt nie jest wrozbita Maciej

Wysłane z Xperia U by Taptalk
 

Torio

Świeżak
Świeżak
Nie mam zadnej juz ;/. Konsola tak z 2 lata przerobiona wiec moze sie konczy alee ogolnie mam ponad 40gier nagranych i jak gralem w fife albo w nfs nowego lub batmana to taki blad nie wyskakuje .. Tylko teraz jak nagralem 2xrazy nba i raz bf2 .
 

Torio

Świeżak
Świeżak
Uzywam plyt Platinum ale wszystkie gry nimi nagrywam i dzialaja .. Nagrywarka TSSTcorp CDDVDW SH-S203B a w przodzie nagrywarki marka "Writemaster" .
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Napisze tak... (moim zdaniem) nagrywarka inna niż ihash rev.b i plyty inne niż verbatim ( made in Singapore) nie dają gwarancji dobrze wysmazonej plyty.

Wysłane z Xperia U by Taptalk
 

Torio

Świeżak
Świeżak
Kupiłem od goscia wlasnie fife 14 nagrana ihasem i plyta verbatim i dalej ten sam komunikat z wyczyszczeniem dysku .. Moze wlasnie laser jest zabrudzony albo cos ?
 

Krzysztof PL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
mi się czasami takie coś dzieje to albo płyta jest brudna albo wystarczy wysunąć i wsunąć tackę napędu i wszystko ok :)
 

Torio

Świeżak
Świeżak
Noo tez tak juz probowalem ... I dalej to samo.. Jedna fife mam nagrana zwykla nagrywarka to sie wlaczy i mozna grac tylko szybki mecz bo inaczej bedzie ten blad z dyskiem a jak gosciu mi przyslal nagrana ihasem i plyta verbatim to nawet wlaczyc sie nie chce tylko odrazu wyskakuje ten blad ;/
 

Do góry Bottom