1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"Nie mozna odczytac dysku....

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Torio, Grudzień 18, 2013.

1. Torio

Torio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemano. mam taki problem z konsola poniewaz najpierw nagralem w nba 2k14 i po chwili wyskoczyl komunikat "Nie mozna odczytac dysku. 1.Wyczysc dysk miekka sciereczka 2.ponownie uruchom konsole." myslalem ze plyta jest zepsuta ale nagralem drugi raz i to samo.. potem nagralem battlefielda 2 i jest tak samo.. Co moze byc tego przyczyna? Moze sprobowac wyczyscic pamiec podreczna konsoli ? Nie mam pojecia..

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak dla mnie to źle nagrane płyty albo laser się kończy, masz jakiegoś oryginała do przetestowania ?

4. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Czym nagrywasz jakie plyty jaka nagrywarka jakie ustawienia? Nikt nie jest wrozbita Maciej

Wysłane z Xperia U by Taptalk

5. Torio

Torio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie mam zadnej juz ;/. Konsola tak z 2 lata przerobiona wiec moze sie konczy alee ogolnie mam ponad 40gier nagranych i jak gralem w fife albo w nfs nowego lub batmana to taki blad nie wyskakuje .. Tylko teraz jak nagralem 2xrazy nba i raz bf2 .

6. Torio

Torio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Uzywam plyt Platinum ale wszystkie gry nimi nagrywam i dzialaja .. Nagrywarka TSSTcorp CDDVDW SH-S203B a w przodzie nagrywarki marka "Writemaster" .

7. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Napisze tak... (moim zdaniem) nagrywarka inna niż ihash rev.b i plyty inne niż verbatim ( made in Singapore) nie dają gwarancji dobrze wysmazonej plyty.

Wysłane z Xperia U by Taptalk

8. Torio

Torio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłem od goscia wlasnie fife 14 nagrana ihasem i plyta verbatim i dalej ten sam komunikat z wyczyszczeniem dysku .. Moze wlasnie laser jest zabrudzony albo cos ?

9. Krzysztof PL

Krzysztof PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    mi się czasami takie coś dzieje to albo płyta jest brudna albo wystarczy wysunąć i wsunąć tackę napędu i wszystko ok :)

10. Torio

Torio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Noo tez tak juz probowalem ... I dalej to samo.. Jedna fife mam nagrana zwykla nagrywarka to sie wlaczy i mozna grac tylko szybki mecz bo inaczej bedzie ten blad z dyskiem a jak gosciu mi przyslal nagrana ihasem i plyta verbatim to nawet wlaczyc sie nie chce tylko odrazu wyskakuje ten blad ;/

Wczytywanie...

Poleć forum