1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie można odczytać pliku.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez FigomanTV, Styczeń 20, 2013.

1. FigomanTV

FigomanTV Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Nagrałem sobie pierwszą grę na płytkę Dvd+R dl mianowicie call of duty black ops II gra spokojnie się włącza, lecz po kilkudziesięciu sekundach wyskakuje błąd: ''Nie można odczytać aplikacji z płyty, proszę 1. Wytrzeć płytę ścięrką 2. Zgłosić się na xbox.com/support'' Czy jakoś tak. Nie mam pojęcia co zepsułem i mam pytanie czy ta płytka jest już do wyrzucenia czy można naprawić wyżej opisany błąd?
    FigomanTV:adoration:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    witaj w świecie nagrywanych gier na klocka :)
    probowałeś instalować na dysku?
    gra raczej jest nie do końca dobrze nagrana.

4. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    jakie lt ? złe nagrana zapewne

Wczytywanie...

Poleć forum