1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie można odczytać płyty | error

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fortuna, Listopad 14, 2011.

1. fortuna

fortuna Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam zacznę od tego, że posiadam LT 2.0. Przeszedłem gowa 3 gram w batmana ac i nie mam żadnych problemów. Lecz podczas grania w call of duty mw 3 podczas bodajże 3 misji (w samolocie) wyskakuje zawsze error :
    Nie można odczytać płyty. 1. Wyczysc płyte miekka sciereczka. 2 Ponownie uruchom konsole Aby uzyszkac szczegolowa pomoc. przejdz na strone Microsoft Xbox Support | Xbox 360, Xbox LIVE, Kinect, and Games for Windows - Xbox.com.
    Próbowałem w różne dnie zawsze to samo. Zignorowałem to i nie gram w coda . Lecz po wypaleniu skyrima znowu wyskakuje ten error zawsze przy starcie głównego menu. Wie ktoś może gdzie tkwi problem?
    Dodam, że obie gry wypalałem na Esperanzach (jeszcze nigdy mnie nie zawioły). Moja nagrywarka: prawdopodobnie ta : DVD/RW x22 LG GH22LS50 SATA Gw. 12 mies (1926381431) - Aukcje internetowe Allegro
    przynajmniej tak samo wygląda.

2. Lotnik421 Xbox One

3. fortuna

fortuna Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    refreshhhh:> pomozcie

Wczytywanie...

Poleć forum